Wartości w budowaniu inFaktu

Jakiś czas temu opowiadaliśmy o tym, że wartości w księgowości inFakt to nie tylko liczby. Jest kilka fundamentalnych elementów, które są dla nas ważne, w duchu których pracujemy każdego dnia, by budować długoterminowe relacje i efekty. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem i opowiedzieć Wam  jak dotarliśmy do pewnych ważnych etapów i dlaczego… warto podróżować na Marsa.

Wyprawa na Marsa

Niedawno pisaliśmy jak każdego dnia pracujemy nad dostarczeniem Klientom najwyższego poziomu obsługi księgowej (poziomu WOW:)) oraz rozwojem firmy i nas samych. Na każdym kroku punktem odniesienia, bazą, są dla nas konkretne wartości.

Jakiś czas temu przeprowadziliśmy w tym obszarze specjalne warsztaty, koordynowane przez świetnego i doświadczonego coacha Monikę Kawkę, która pracowała z nami przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Każdy z nas mógł wskazać osoby z firmy, które…miały wybrać się na Marsa, aby odtworzyć na nowej planecie wersję inFaktu z jego wartościami. O szczegółach tej wyprawy opowiemy niebawem.

Wartości inFaktu

O wartościach trudno pisać, rozmawiać – one po prostu są i ważne jak się je reprezentuje w praktyce. Zależy nam na tym, by efekty Grupy Mars nie były tylko spisaną listą cech, ale realnym, codziennym drogowskazem. Zatem co inFakt weźmie na Marsa?:)

Lubimy pomagać

Od czasu powstania naszej firmy głównym wyznacznikiem działań była pomoc. Pomoc Klientom, ułatwianie prowadzenia firmy przedsiębiorcom, ale też pomoc sobie nawzajem, po prostu, po koleżeńsku. Umiemy także poprosić o pomoc, każdy z nas zna się na czymś lepiej, przeszedł jakieś sytuacje i fajnie się tym podzielić. Wspólne działanie jest przyjemniejsze i przy okazji skuteczniejsze.

Jesteśmy odważni

Każdy dzień w naszej firmie to ciekawe wyzwanie:). Naszym celem od początku jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na rynku księgowości. Zdarza się, że podejmujemy ryzyko, ale jest to zawsze ryzyko świadome, wcześniej przemyślane. Mamy odwagę podejmować, ale też komunikować trudniejsze informacje, decyzje. Bardzo cenimy rozmowę.

Angażujemy się

W inFakcie sporo się dzieje każdego dnia. Pomagamy wielu przedsiębiorcom, wspólnie budujemy ich sukces. Zależy nam na zadowoleniu Klientów i naszym własnym. Każdy z nas może mieć wpływ na to co robimy, jakie zmiany wprowadzimy, aby coś działało jeszcze lepiej, szybciej, prościej. Księgowość, finanse Klientów to obszar bardzo odpowiedzialny, dlatego angażujemy się w działania, bo to czym chcemy wyróżniać się na rynku to jakość oferowanych usług oraz pewność naszych użytkowników, że w każdej sytuacji mogą na nas liczyć.

Wierzymy w nasze możliwości

Upraszczanie i realna pomoc przedsiębiorcom jest możliwa dzięki naszemu zaangażowaniu i mocnemu wsparciu przez technologię. Na co dzień korzystamy z kilku narzędzi, które ułatwiają i przyspieszają naszą pracę, ponieważ zawsze szukamy jak najlepszych i najprostszych rozwiązań.

Rozwijamy siebie i innych

Wierzymy, że rozwijając siebie samych (system rekrutacji, specjalne cykle szkoleń, czytanie ciekawych książek) tworzymy coś dobrego dla naszych Klientów. Lubimy uczyć się nowych rzeczy, lubimy też dzielić się tą wiedzą z innymi. Dzięki temu każdy z nas może rozwijać swoje talenty i odnieść sukces w inFakcie. Równocześnie czujemy się odpowiedzialni za rozwój własny i rozwój innych osób.

Rozwijamy siebie i innych

Budujemy pozytywną atmosferę

A nade wszystko pasjonujemy się tym co robimy. Są różne chwile, czasami jest trudniej, bardziej wymagająco. Energię dają nam optymizm i otwartość oraz pozytywna atmosfera, którą tworzy każdy z nas. Żart czy po prostu zwykły uśmiech to duże rzeczy, które uprzyjemniają wspólną pracę.

Wartości są dla nas kompasem w tej wspólnej drodze, pomagają osiągać jak najlepsze efekty i zmieniać świat! 🙂