Wartości inFaktu

W inFakcie każdego dnia mocno pracujemy nad dostarczeniem Klientom najwyższego poziomu obsługi oraz rozwojem firmy i nas samych. Czerpiąc satysfakcję z tego co robimy, chcemy w dalszym ciągu zmieniać rynek księgowości w Polsce. Na każdym kroku, najczęściej podświadomie, kierujemy się wartościami. I choć słowo „wartości” brzmi pewnie dość szumnie, dla nas w inFakcie ma znaczenie fundamentalne.

Od programu do fakturowania do dedykowanego księgowego

Wiele firm pracując nad swoją strategią opracowuje misję, wizję, a także wartości. W inFakcie kierujemy się nimi od początku założenia firmy, ale dopiero niedawno to naturalnie odkryliśmy i nazwaliśmy 😉 inFakt oficjalnie działa od 2008 r. Nasza, obecnie ponad 80-osobowa firma, rozpoczęła swoją przygodę w akademiku. Wystartowaliśmy od programu do fakturowania. Nie był to pierwszy tego typu projekt na rynku, ale celem, który nam przyświecał było uproszczenie już istniejących rozwiązań wraz z możliwością szybkiego wystawiania faktur w nowoczesnym designie.

Aplikacja od początku była pisana w języku Ruby, aby zastosowane rozwiązania były maksymalnie elastyczne oraz nowoczesne. Upraszczanie i chęć realnej pomocy przedsiębiorcom, przyczyniły się do rozwoju aplikacji o moduł do samodzielnego księgowania. Po tym przyszła usługa zakładania firmy za Klienta, a w końcu pełne wsparcie księgowe przez dedykowanego księgowego, którego można zobaczyć i wybrać w procesie zamawiania usługi.

Czym jest inFaktowy styl?

Każdej z tych kolejnych decyzji w budowie firmy towarzyszył i towarzyszy niezmiennie jak to określamy „inFaktowy styl”. Zależy nam na tym, by z jednej strony dostarczać szybką, intuicyjną i piękną aplikację www oraz mobile. Z drugiej strony stoją za tym zaangażowani w to co robią, utalentowani i zwyczajnie sympatyczni ludzie (więcej o nas z perspektywy zespołu tutaj).

inFaktowy styl

Wierzymy, że rozwijając siebie samych (system rekrutacji, specjalne cykle szkoleń, czytanie ciekawych książek, uczenie się nowych rzeczy) tworzymy coś dobrego dla naszych Klientów. Wkładając codziennie serce w to co robimy, staramy się pomagać każdemu użytkownikowi i dzięki temu wspierać jego biznes, przynosić konkretną korzyść.

Działamy w poczuciu odpowiedzialności

Za naszymi codziennymi działaniami stoją konkretne idee. W inFakcie wierzymy:

  • że warto cały czas rozwijać siebie i innych,
  • w technologię i piękno designu,
  • w to co robimy, bo lubimy to robić:).

A nade wszystko pasjonujemy się tym co robimy, są chwile łatwiejsze i trudniejsze. Energię daje nam pozytywna atmosfera, którą tworzy każdy z nas i budowanie firmy w duchu konkretnej wartości dla Klientów. Mamy mocne poczucie odpowiedzialności za to co robimy – za zaufanie jakim obdarzają nas Klienci. Wartości w księgowości inFakt to nie tylko liczby, podatki, salda. To czym chcemy wyróżniać się na rynku to jakość oferowanych usług oraz pewność każdego z naszych użytkowników, że w każdej sytuacji może na nas liczyć.

Chcesz do nas dołączyć?

Masz pytania do artykułu? Odpowiemy w komentarzu.