Menu

Program do samodzielnej księgowości

Stworzyliśmy kompletny program do samodzielnego prowadzenia księgowości. Do tego dołożyliśmy bezpłatne i nielimitowane wsparcie merytoryczne i techniczne dla każdego Klienta. Sprawdź za darmo jak łatwo zająć się księgowością swojej firmy z naszą aplikacją. Dla nowych Klientów abonament za pierwszy rok z rabatem -50%, czyli 19,50 zł netto na miesiąc.

Wystawianie faktur prosto i w kilka sekund

Rozczytywanie danych kontrahenta po podaniu NIP, szablony faktur, tworzenie faktur podobnych, baza danych kontrahentów i produktów oraz wiele innych udogodnień - wszystko, aby maksymalnie ułatwić wystawienie faktury.

Dodawanie kosztów również jako zdjęć

Nasza aplikacja umożliwia dodawania faktur kosztowych na kilka sposobów. Możesz załączyć plik w programie, ale też przesłać zdjęcie faktury korzystając z aplikacji mobilnej inFakt na swoim telefonie. Dostępna jest też funkcja autorozczytywania kosztów.

Generowanie i wysyłanie JPK

Co miesiąc bez problemu wygenerujesz plik JPK_VAT. Jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy opcję podpisania JPK kwotą przychodu. Wysyłka pliku jest więc wyjątkowo prosta.

Nielimitowane wsparcie księgowe

Za darmo i bez limitu. Odpowiemy szybko i konkretnie na każde Twoje pytanie dotyczące księgowości oraz korzystania z aplikacji.

Możesz korzystać i nie płacić

Jeśli masz do 3 faktur w miesiącu, możesz korzystać z naszej aplikacji zupełnie za darmo.

Przy większej liczbie dokumentów księgowych potrzebne będzie wykupienie abonamentu.

Dla nowych Klientów mamy 50% zniżki na pierwszy rok, czyli tylko 19,50 zł netto na miesiąc.

VAT, PIT i ZUS - samo się liczy, szybko się płaci

Deklaracje VAT i PIT możesz wysłać do Urzędu Skarbowego prosto z aplikacji. Składki ZUS i podatki, wyliczone automatycznie, również opłacisz bez wychodzenia z programu do księgowości. Kilka kliknięć i gotowe.

Super udogodnienia dot. opłacania faktur

Aby Twoje faktury mogły być szybko opłacane przez kontrahentów, dodaliśmy w aplikacji opcję generowania specjalnego linku do udostępniania wystawionych faktur. Prosto z faktury Twoi Klienci będą mogli dokonać szybkiej płatności. Kolejna nowość to opcja wcześniejszego finansowania faktur - czyli masz pieniądze na koncie zanim jeszcze faktura zostanie opłacona.

Więcej wiedzy

KPiR - Szkolenie z podstaw księgowości

ZUS - Szkolenie z podstaw księgowości

VAT - Szkolenie z podstaw księgowości

PIT - Szkolenie z podstaw księgowości

Jak wysłać JPK_VAT z inFakt?

Jak z aplikacji inFakt przesłać deklarację do urzędu?

Szybkie płatności w inFakt - pytania i odpowiedzi

Jak uzupełnić PIT roczny za pośrednictwem aplikacji inFakt?

inFakt w mediach o księgowości

Zamknij