Załóż własną firmę z inFaktem

Twój pomysł, Twoje zasady, nasze wsparcie. Chcesz przejść na swoje? Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności całkowicie za darmo. Odpowiemy na pytania, będziemy reprezentować przed urzędami, założymy firmę w Twoim imieniu.

Wyjaśnimy, kiedy zacząć

Zakładając działalność 2-go dnia miesiąca wydłużysz maksymalnie okres korzystania z ulg na start. Mamy więcej praktycznych rad. Zależy nam na tym, żebyś był doinformowany.

Opowiemy, jak zyskać więcej

Własna firma to nie tylko wyższe zarobki i zasiłki. Pomożemy Ci rozliczać koszty. Z nami nie zginiesz w gąszczu zmieniających się przepisów.

Wyręczymy Cię w urzędach

Zapomnij o staniu w kolejkach. Ustalimy to, co najważniejsze i w Twoim imieniu dopełnimy wszelkich formalności.

Pytaj nas – od tego jesteśmy

Pomogliśmy założyć ponad 7 tys. działalności, odpowiedzieliśmy na setki pytań, a Ciebie i tak potraktujemy indywidualne. Służymy Ci wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów całkowicie za darmo. Bo wierzymy, że warto pracować na swoim.

Twoja firma. Twoje zasady. Nasze wsparcie

Wierzymy w Twój pomysł na biznes. My na każdym kroku wspieramy jedynie jego realizację. 97 proc. przedsiębiorców, którzy założyli z nami działalność, korzysta z naszych usług i poleca nas innym.

Twoja firma. Twoje zasady. Nasze wsparcie

Wierzymy w Twój pomysł na biznes. My na każdym kroku wspieramy jedynie jego realizację. 97 proc. przedsiębiorców, którzy założyli z nami działalność, korzysta z naszych usług i poleca nas innym.

Księgowy dopasowany do Ciebie

Z naszym Ogólnopolskim Biurem Rachunkowym współpracują najlepsi księgowi i księgowe w Polsce. Zależy Ci na specjaliście w Twojej branży? Stawiasz bardziej na wysokie oceny i polecenia? Sam wybierasz, kto poprowadzi rachunki Twojej firmy.

Prowadź biznes z każdego miejsca na świecie

Swoją firmę będziesz mógł prowadzić z dowolnego miejsca, mając wgląd w jej finanse przez komputer lub komórkę. Z poziomu aplikacji dołącz zdjęcia faktur i opłać składki. Nie zaskoczy Cię żaden termin, który mija.

Elastyczny cennik dostosowany do Twoich potrzeb

Od Ciebie zależy, ile zapłacisz. Na cenę wpływ ma wiele czynników, o których Ty decydujesz. Dopasuj ofertę do realnych potrzeb swojej firmy. Nasze pakiety zaczynają się od 100 zł/mc.


Dowiedz się więcej:

Jak założyć firmę – co, gdzie, jak i kiedy? Q&A
5 ważnych decyzji, które musisz podjąć przed zakładaniem firmy
Dlaczego NIE zakładać firmy 1. dnia miesiąca?
Dlaczego samozatrudnienie jest lepsze od etatu?

Publikacje infakt o zakładaniu działalności