Head of Business Development

Rok 2017 przynosi wiele zmian w przepisach księgowych dla przedsiębiorców. Najważniejsze z nich omówimy już 10 stycznia 2017 r. w trakcie webinaru – wystarczy dostęp do Internetu, udział jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych. Poruszymy m.in. kwestię zmian w VAT, PIT, ZUS oraz kasie fiskalnej. Spotkanie w formie online przeprowadzamy o godzinie 18. Zobacz jak wziąć w nim udział.

Zmiany w przepisach księgowych dla przedsiębiorców od 2017 r.

Od 1 stycznia 2017 r. wchodzi w życie kilka nowości w przepisach, które bezpośrednio dotyczą przedsiębiorców. Spore modyfikacje objęło m.in. zmiany w podatku VAT.

Zmiany w przepisach dotyczą także PIT (nowa ulga podatkowa na badania i rozwój) oraz ZUS – nowa podstawa wymiaru składek.

Nowości dotyczą także grupy przedsiębiorców posiadających kasę fiskalną. Zmiany obejmują także kontrole skarbowe.

Zmiany w przepisach księgowych webinar inFakt

Między innymi powyższe obszary omówimy w trakcie spotkania online na żywo już we wtorek 10 stycznia 2017 r. Poruszymy każde z zagadnień z punktu widzenia przedsiębiorcy – na co powinien zwrócić uwagę, o czym pamiętać, jak nowe przepisy zastosować w praktyce.

Odpowiemy także na pytania uczestników zadane w trakcie wydarzenia za pomocą czatu.

Spotkanie odbywa się online, każdy chętny może wziąć w nim udział. Wystarczy dostęp do Internetu (jest możliwość oglądania także w wersji mobilnej na telefonie) oraz rejestracja do wydarzenia.

Wystarczy kliknąć w poniższy link:

[Aktualizacja]
Dziękujemy za liczny i aktywny udział. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu info@infakt.pl.