Poznaj tajniki fakturowania w inFakcie – pobierz darmowy eBook!

Wystawianie faktur doczekało się w inFakcie szeregu ciekawych opcji, dzięki którym jest szybkie i wygodne. Te funkcje przedstawiamy Wam w formie darmowego eBooka do pobrania. Przeczytajcie go i sprawdźcie, czy korzystacie z inFaktu w optymalny sposób.

Z pewnością większość z Was wie jak wystawić fakturę w inFakcie, ale mniej znane funkcje mogą już nie być oczywiste. Szczególnie, jeśli jesteście nowymi użytkownikami lub dopiero planujecie wybrać inFakt. Oto eBook dla Was. W prostym PDF-ie poznacie wszystko, co potrzebne, aby fakturowanie w inFakcie było proste i przyjemne.

W eBooku Wystawianie faktur w inFakt.pl znajdziecie m.in. takie zagadnienia:

  • faktura w 30 sekund, czyli jak zacząć pracę z inFaktem?
  • szybka wysyłka faktur e-mailem i pocztą „papierową”
  • wszystko o graficznym wzbogaceniu faktur
  • jak przyspieszyć pracę w inFakcie?
  • rozliczenia z zagranicznymi klientami

Oprócz tego, w nowym eBooku znajdziecie sporo ogólnej wiedzy o fakturach, którą możecie wykorzystać fakturując również poza inFaktem. Dowiecie się m.in.: jakie są rodzaje faktur, kiedy faktury elektroniczne są zgodne z prawem, a także czy faktura bez nazwy „Faktura VAT” jest wciąż poprawna.

Kliknij w poniższy link, aby przejść do pobierania eBooka:

Pobierz darmowy eBook: Wystawianie faktur w inFakt.pl

Ten eBook nie jest ani pierwszy, ani jedyny w cyfrowej księgarni inFaktu. Oprócz niego znajdziecie szereg edukacyjnych i inspirujących publikacji, które pomogą Wam prowadzić firmę. Zajrzyjcie do: 51 pomysłów na koszty firmowe, a także sprawdźcie dlaczego samozatrudnienie to opłacalne rozwiązanie.

Oczywiście, eBooki inFaktu nic nie kosztują, a zatem warto z nich korzystać i poszerzać wiedzę 🙂