51 pomysłów na koszty firmowe – darmowy eBook do pobrania

Umiejętne wydawanie firmowych środków i wrzucanie wydatków w koszty zgodnie z prawem może wydawać się trudne. Ale nie musi tak być! Zupełnie inaczej jest, gdy masz pewną wiedzę o tym co stanowi koszt i jaka jest praktyka interpretacji przepisów. Oto 51 przykładów, które pomogą Wam poznać magię kosztów!

Spis treści

  Ogólną zasadę rozliczania podatku dochodowego można sprowadzić do tego, że im wyższe koszty firmowe, tym niższy podatek dochodowy. To właśnie dlatego meandry „wrzucania w koszty” zdecydowanie warto zgłębić. Nie jest to nic trudnego, ale jednak nieco wiedzy jest niezbędne.

  Bynajmniej nie chodzi o to, by dokonywać nieracjonalnych wydatków. Wszystko służy osiągnięciu równowagi pomiędzy dokonywaniem inteligentnych i przydatnych wydatków, a możliwością ujęcia ich w kosztach firmowych.

  Zapraszamy do pobrania kolejnego eBooka inFaktu, w którym zebraliśmy aż 51 pomysłów na koszty firmowe. Pobierzcie i przeczytajcie, aby sprawdzić, czy nie ponosicie czasem wydatków, które mogą i powinny stać się kosztami firmowymi, a póki co nimi nie są. eBook to szereg praktycznych porad, zrozumiałych objaśnień trudnych kwestii księgowych oraz zagadnień pokrewnych kosztom firmowym (np. reprezentacja, kilometrówka, czy sposoby amortyzacji).

  Pobierz: 51 pomysłów na koszty firmowe

  Dlaczego warto pobrać darmowy eBook? Oto 3 konkretne powody:

  • Bo warto generować wysokie koszty firmowe!
  • Bo polskie przepisy bywają trudne i zawiłe!
  • Bo to darmowy eBook w estetycznym i wygodnym PDF-ie!

  Poznaj inne, darmowe eBooki inFaktu

  Poszukujesz darmowej wiedzy dotyczącej prowadzenia firmy? To świetnie – eBooki inFaktu mogą Ci pomóc. Zaglądaj na stronę infakt.pl/ebook, aby na bieżąco śledzić pojawianie się nowych publikacji. Już teraz czekają na Ciebie:

  • Jak założyć firmę w kilku prostych krokach?
  • Jak samodzielnie poprowadzić księgowość
  • Kalendarium polskiego przedsiębiorcy

  Kolejne publikacje pojawią się w już wkrótce!