inFakt Księgowi – wybierz księgowego dla siebie

Dołącz do tysięcy przedsiębiorców z całej Polski, o których rozliczenia dbają Księgowi inFaktu. Skorzystaj z wyszukiwarki, porównaj opinie, ceny i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

1. Wybierasz księgowego

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyszukiwarkę z księgowymi z całej Polski. Łatwo znajdziesz dzięki niej najlepszego dla siebie księgowego. Masz do dyspozycji opinie, ceny, filtry, opcje sortowania.

Usługa wspierana jest przez aplikację inFakt do fakturowania i księgowości. Dzięki temu księgowego możesz wybrać z dowolnej miejscowości, jesli tylko spełnia Twoje kryteria.

ico

2. Wybierasz ofertę

Na stronie wybranego księgowego znajdziesz informację o ofercie i cenach.

Pamiętaj, że w cenie jest o wiele więcej niż wsparcie księgowego: program do wystawiania faktur, kontrolowania wysokości podatków i ZUS, opłacania ich, przesyłania online dokumentów do księgowego. Aplikacja mobilna dodatkowo pozwala przesyłać faktury czy paragony robiąc im zdjęcie telefonem.

ico

3. Zakładasz konto

Do założenia konta potrzebujesz podać tylko swój adres e-mail oraz hasło. Jeśli masz już konto w inFakt założone wcześniej, możesz się na nie zalogować.

Przejście tego kroku pozowli Ci dokończyć proces zamówienia i da dostęp do funkcjonalności aplikacji inFakt, m.in.: wystawianie faktur, dodawanie kosztów, płacenie za podatki i ZUS. Wykorzystując to samo konto możesz zalogować się do aplikacji mobilnej inFaktu.

ico

4. Wypełniasz podstawowe dane

Na początek wystarczy, że podasz NIP. Dane firmy rozczytają się automatycznie. Pozostałe dane wypełni za Ciebie księgowy, którego wybierzesz.

ico

5. Akceptacja umowy i płatność

Zanim zaakceptujesz umowę, możesz ją pobrać i wydrukować, na spokojnie zapoznać się z jej treścią i za chwilę wrócić do procesu zamawiania.

Płatności za usługę odbywają się w trybie abonamentu miesięcznego. Pierwszej opłaty dokonujesz na koniec procesu zamawiania. Otrzymasz wtedy SMS’a z danymi kontaktowymi Twojego księgowego, aby jednym klikem zapisać jego numer w telefonie.

ico

6. Księgowy zadzwoni do Ciebie w 24h

To ulubiony moment naszych Klientów – pierwszy kontakt z wybranym przez nich księgowym.

Najpóźniej do 24 godzin od momentu zamówienia usługi Twój księgowy zadzwoni do Ciebie i wprowadzi Cię w najważniejsze funkcjonalności aplikacji inFaktu. Przydadzą Ci się na co dzień do wystawiania faktur i wymiany dokumentów z księgowym.

ico

Pomożemy Ci na każdym etapie

Wybór księgowego to ważna decyzja. Chcemy, abyś miał pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru i wszystko jest dla Ciebie jasne.

Na każdym kroku procesu zamawiania możesz skorzystać z formularza do zamówienia rozmowy. Wystarczy podać swój numer telefonu – ODDZWONIMY W 28 SEKUND. Odpowiemy na każde pytanie.

ico