Program do Księgowości – jak działa sekcja Pliki? (wideo)

Dwie nowości Programu do Księgowości, czyli dodanie sekcji Pliki oraz wprowadzenie usługi automatycznego rozczytywania faktur kosztowych – jeśli nie wiesz jeszcze, jak to działa, zapraszamy do obejrzenia najnowszego wideo. 

Jak działa sekcja Pliki i rozczytywanie faktur kosztowych

Z sekcji Pliki i nowej usługi rozczytywania faktur kosztowych może skorzystać każdy użytkownik Programu do Księgowości.

Sekcja Pliki – dodatkowe miejsce na Twoje dokumenty

Jak rozpocząć korzystanie z nowej funkcji naszej aplikacji?

Po zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji inFakt przechodzimy do sekcji Pliki. Wystarczy kliknąć ikonę spinacza, znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.

Program do Księgowości inFakt – jak przesyłać pliki

To tutaj znajduje się nowo udostępniona sekcja Pliki – czyli miejsce na przechowywanie online własnych faktur kosztowych, ułatwiające samodzielne księgowanie.

Wszyscy użytkownicy Programu do Księgowości otrzymują w celu przetestowania możliwość darmowego rozczytania pierwszych 5 faktur kosztowych – jest to kolejna nowość, czyli usługa automatycznego rozczytywania faktur kosztowych.

Jak wygląda praca w sekcji Pliki? Przede wszystkim trzeba załączyć wszystkie potrzebne faktury kosztowe – robimy to przeciągając plik z dysku do sekcji Pliki (Dodawanie Plików).

Faktura kosztowa zostanie rozczytana w ciągu maksymalnie 40 godzin. Po tym czasie użytkownik otrzyma wiadomość e-mail z raportem o zmianie statusu danego pliku.

Od tego momentu możliwe jest księgowanie załączonych dokumentów. Warto jednak pamiętać, by przed przystąpieniem do księgowania wybrać odpowiednią kategorię kosztu – dzięki temu sam proces księgowania zostanie ułatwiony i przyspieszony, bowiem formularz dostosuje się do typu kosztu (np. paliwo, internet, usługi elektroniczne, itd.).

Automatyczne rozczytywanie faktur kosztowych – FAQ

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo, pokazującego, jak działa sekcja Pliki w Programie do Księgowości.

Zaloguj się i sprawdź, o ile sprawniej możesz zaksięgować swój kolejny miesiąc. A jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z możliwości darmowej rejestracji i przetestuj działanie naszej aplikacji.