Nowość! Automatyczne rozczytywanie faktur kosztowych w Programie do Księgowości inFakt

Nowa usługa dla użytkowników programu do samodzielnej księgowości inFakt – automatyczne rozczytywanie faktur kosztowych! Już nie musisz przepisywać ręcznie danych z dokumentów, zostaną one automatycznie zaczytane i umieszczone w aplikacji inFakt. Odbierz swój darmowy pakiet 5 rozczytań!

Program do Księgowości inFakt – własna sekcja Pliki

Każdy użytkownik Programu do Księgowości inFakt, otrzymuje gratis, w ramach wykupionej usługi, dedykowane miejsce na przechowywanie swoich faktur kosztowych. Dotychczas sekcja Pliki była dostępna tylko dla Klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt.

Księgowość za darmo w inFakt – sprawdź!

Załączone pliki można sortować wg nazwy, kategorii kosztu, uwag do pliku, daty dodania, daty zaksięgowania. Z poziomu sekcji Pliki można także dodać fakturę kosztową do aplikacji.

Pliki PDK rozczytywanie kosztów

Automatyczne rozczytywanie plików kosztowych – nowa usługa!

To nie wszystko, oprócz dedykowanego miejsca na własne faktury kosztowe, uruchomiona została nowa usługa – automatyczne rozczytywanie plików kosztowych.

Już nie musisz wprowadzać danych z faktur kosztowych ręcznie, wystarczy dodać plik (formaty: PDF, PNG, JPG) i przesłać do automatycznego rozczytania.

Dzięki czemu można bardzo przyspieszyć księgowanie kosztów. Po dodaniu faktury kosztowej w prawidłowym formacie, jej rozczytanie trwa do max. 40h, o czym użytkownik zostaje poinformowany specjalną wiadomością.

Dane z przesłanych faktur kosztowych zostaną rozczytane, a ich status zostanie zmieniony. Rozczytaną fakturę kosztową można zaksięgować określając tylko jaki jest to rodzaj kosztu.

Przetestuj – odbierz pakiet 5 darmowych rozczytań faktur kosztowych!

Aby przetestować nową funkcję, każdy użytkownik Programu do Księgowości otrzymuje darmowe rozczytanie 5 faktur kosztowych!

Jeśli jeszcze nie korzystasz z usługi księgowej w inFakt, aby wypróbować nową funkcjonalność rozpocznij test Programu do Księgowości.

automatyczne-rozczytywanie-kosztow

Po wykorzystaniu pakietu bezpłatnych rozczytań, można wybrać jeden z rocznych abonamentów, dostosowany do wielkości potrzeb:

  • 100 plików / 100 zł netto / 12 m-cy
  • 200 plików / 190 zł netto / 12 m-cy
  • 300 plików / 270 zł netto / 12 m-cy

Jeśli wykupiony pakiet zostanie wykorzystany przed upływem 12 miesięcy, w każdej chwili można dokupić kolejny.

Aby wykupić usługę, wystarczy mieć aktywne konto Programu do Księgowości i przejść do sekcji Twoje usługi.

Przyspiesz samodzielne księgowanie – dane zaczytają się automatycznie

Przyspiesz księgowanie swoich kosztów – poznaj usługę automatycznego rozczytywania faktur kosztowych i odbierz swój darmowy pakiet rozczytania 5 faktur. Sprawdź jak szybko i wygodnie możesz samodzielnie księgować w aplikacji inFakt!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do pozostawienia komentarza lub kontaktu z nami: info@infakt.pl.