Nowy wygląd sekcji Pliki dla Klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Cały czas rozwijamy aplikację inFakt – pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, optymalizujemy działanie, a także staramy się, aby była łatwa w użytkowaniu. W ostatnim czasie pojawiły się usprawnienia w sekcji Pliki dla Klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Kolejny krok to odświeżenie wyglądu sekcji Pliki. Poznajcie szczegóły kolejnych usprawnień!Nowy wygląd sekcji Pliki

Wraz z wprowadzeniem nowego wyglądu sekcji pliki, zostały również wprowadzone nowe okienka popup potwierdzające wykonywanie akcji.

Podobnie jak w poprzedniej wersji, załączone pliki można przeglądać po datach dodania oraz po ich statusach. Do zmiany trybu przeglądania służy link z prawej strony ekranu Zmień na widok statusów zamiennie z Zmień na widok dat.

sekcja_pliki

Podobnie jak w poprzedniej wersji, załączanie plików odbywa się w górnej części widoku – można załączyć plik za pomocą metody przeciągnij i upuść lub używając klasycznego widoku przeglądania plików na dysku.

Pliki, które znajdują się w tabeli, można również sortować pod kątem daty dodania, daty zaksięgowania oraz statusu.

sortowanie

Podobnie jak w poprzedniej wersji, do załączanych plików można dodawać uwagi dla swojego osobistego księgowego – więcej pisaliśmy na ten temat w tym artykule.

Twoje dokumenty w jednym miejscu

Z sekcji Pliki można w łatwy sposób przejść do odświeżonej sekcji Dokumenty. Wszystkie załączane pliki, które nie są dokumentami księgowymi (np. różnego rodzaju upoważnienia), osobisty księgowy może przenieść do sekcji Dokumenty.

Pliki są posortowane w tabeli, dzięki czemu łatwo można odnaleźć szukany dokument.

sekcja-pliki-infakt

Tak, jak w sekcji Pliki, załączone dokumenty można sortować – w tym przypadku po dacie dodania.

Klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt zachęcamy do sprawdzenia odświeżonego widoku sekcji Pliki.

A wszystkich zainteresowanych usługą do poznania szczegółów oferty inFakt. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!