Połącz konto inFakt z Finiata i odbierz 40 PLN

We wrześniu została udostępniona wszystkim użytkownikom inFakt usługa wcześniejszego finansowania faktur realizowana przez naszego partnera – Finiata.

Jak odebrać 40 PLN od Finiata?

Aby pokazać wszystkim użytkownikom inFakt, jak proste jest korzystanie z usługi wcześniejszego finansowania, Finiata oferuje każdemu nowemu użytkownikowi BONUS w postaci 40 PLN + VAT. Jak je otrzymać? To proste:

  1. Należy połączyć swoje konto inFakt z kontem Finiata (dzięki temu można sprawdzić swój limit finansowania w Finiata);
  2. Przejść do inFakt, a następnie wystawić nową fakturę VAT dla Finiata sp. z o.o. (NIP: 6762519005), na kwotę 40 PLN + VAT, która zostanie bezzwrotnie sfinansowana;
    1. Wybrać termin płatności: 30 dni;
    2. A także jako formę płatności przelew bankowy;
    3. Jako nazwę towaru/usługi należy wpisać “Rejestracja w Finiata”;
  3. Następnie należy zgłosić taką fakturę do wcześniejszego finansowania bezpośrednio z inFakt.

Przedsiębiorca, który skorzysta z promocji, otrzyma wypłatę w kwocie 46,78 PLN na wskazane podczas rejestracji w Finiata konto bankowe. Wypłacona kwota zostanie pomniejszona o prowizję, którą Finiata normalnie nalicza przy finansowaniu faktur VAT. Kwota ta jest bezzwrotna, czyli przedsiębiorca nie ma obowiązku jej spłacić do Finiata sp. z o.o.

Regulamin promocji od Finiata dostępny jest tutaj.

Jak działa usługa wcześniejszego finansowania w inFakt?

04

Na początku należy połączyć swoje konto inFakt z kontem Finiata. Podczas procesu rejestracji w Finiata, należy podać szereg informacji potrzebnych do wyliczenia limitu finansowania. Następnie bezpośrednio z inFakt możliwe będzie zgłaszanie wybranych faktur do wcześniejszego finansowania, wybierając dogodną ilość dni finansowania. Cała usługa jest bardzo prosta a zarazem przejrzysta dla przedsiębiorcy.Więcej informacji na temat usługi wcześniejszego finansowania w inFakt można znaleźć w moim poprzednim wpisie dostępnym tutaj.

Połącz konto inFakt z Finiata