Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe – inFakt Księgowi

W inFakcie czuwamy nad współpracą pomiędzy księgowym a Klientem – dlatego okresowo kierujemy do naszych przedsiębiorców pytanie o to, jak oceniają poziom świadczonych usług.

Stale pracujemy nad poziomem zadowolenia z Księgowych inFaktu

Ważne jest dla nas, by Klienci byli zadowoleni z otrzymywanych usług. Stąd też staramy się poznawać Wasze opinie, szukamy nowych rozwiązań i wprowadzamy zmiany.

Każdy Klient korzystający z usługi inFakt Księgowi współpracuje ze swoim personalnym księgowym. Współpraca ta podlega okresowej ocenie, mającej na celu określenie, które elementy można poprawić. Nasze działania skupiają się bowiem wokół pomysłów na zapewnienie obsługi księgowej na jak najwyższym poziomie.

Jak wygląda obsługa księgowa w inFakt?

inFakt Księgowi usługi księgowe online

Opowiedz o swoich oczekiwaniach wobec księgowego

Liczy się dla nas Twoja opinia. Kiedy otrzymasz e-mail z pytaniem o ocenę pomocy, jakiej udziela Tobie dedykowany księgowy, poświęć chwilę na wypełnienie pola z uwagami. Jest ono bardzo istotne, ponieważ możesz tam opisać swoje oczekiwania odnośnie naszej współpracy, a uzyskane w ten sposób informacje pomogą nam ocenić, co można ulepszyć w Twojej indywidualnej sytuacji.

Kiedy uznasz, że przekazałeś wszystkie informacje, przechodzisz do pola… „Wyślij” i gotowe! 🙂

W ten oto sposób masz realny wpływ na to, z kim oraz na jakich zasadach współpracujesz przy prowadzeniu swojej firmy. Po otrzymaniu oceny od Klienta analizujemy każdą uwagę i szukamy najlepszych rozwiązań.

Jesteś ciekaw, jak upłynął nam rok 2015, co udało nam się zrealizować i w jaki sposób doskonalimy swoje usługi? Zapraszamy do przeczytania podsumowania roku 2015 w inFakcie!

Chcesz współpracować z Księgowym w prosty sposób?

  • Przetestuj inFakt za darmo, poznaj zalety prostej księgowości elektronicznej.
  • Wystaw pierwszą e-fakturę w minutę przez stronę www lub aplikację na smartfon.
  • Otrzymasz dodatkowo bezpłatne wsparcie specjalistów, 6 dni w tygodniu.
  • inFakt ułatwi Ci wybór księgowej albo księgowego.

Załóż testowe konto

Masz pytania do artykułu? Odpowiemy w komentarzu.