Nie masz firmy? Założymy ją dla Ciebie!


3 października 2012 2 min. czytania

Zasady ogólne czy liniowy? Czy konto firmowe jest niezbędne? Jak to jest z tym VAT-em? Jakie papiery, gdzie i kiedy złożyć? Oto pytania, na które musieliście znać odpowiedzi przed założeniem firmy. Koniec z tym! inFakt rusza z nową usługą – zakładamy firmy dla naszych klientów.

Z inFaktem łatwo przejść na swoje

Znacie wielce obiecujących przedsiębiorców, którzy chcieliby założyć firmę? A może sami jeszcze nie dołączyliście do grona przedsiębiorców? Jeśli tak to warto zapoznać się z usługą Zakładanie Firmy All Inclusive – dzięki niej można zostać przedsiębiorcą bez wychodzenia z domu.

Nowa firma i wygodna księgowość w pakiecie

Jakiś czas temu wystartowaliśmy z usługą Księgowości All Inclusive – to święty spokój przedsiębiorcy, bo księgowością zajmuje się biuro rachunkowe, jest stały dostęp do finansów online, a dokumenty przesyła się w formie wygodnych skanów. Teraz tę usługę uzupełniamy o Zakładanie Firmy All Inclusive, a to znaczy, że święty spokój zaczyna się wcześniej – jeszcze przed założeniem firmy. Obie usługi oferujemy w pakiecie, przy czym samo założenie firmy nic nie kosztuje.

Jak to działa?

Zakładanie Firmy All Inclusive wymaga tylko kilku niezbędnych czynności ze strony przyszłego przedsiębiorcy. Cały proces można podzielić na 5 etapów:

  1. zamawiasz usługę Zakładania Firmy All Inclusive – wystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy
  2. odbierasz telefon od księgowego inFaktu – w krótkiej rozmowie, księgowy wypełnia Twoje dokumenty rejestracyjne i tłumaczy wszystkie trudne kwestie
  3. przyjmujesz kuriera i podpisujesz dokumenty – oprócz formularzy do założenia firmy, podpisujesz także umowę o Księgowość All Inclusive
  4. księgowi inFaktu składają dokumenty w urzędach – o kolejnych krokach informujemy Cię e-mailowo
  5. zostajesz przedsiębiorcą

To wszystko – oprócz rozmowy telefonicznej i podpisania dokumentów nic więcej nie trzeba robić. Wystarczy poczekać na informację od księgowych i można zacząć działać zarabiać!

Usługa Zakładania Firmy All Inclusive nic nie kosztuje – powyższe usługi wykonujemy bez opłat. Założenie firmy wiąże się z zawarciem umowy o świadczenie usługi Księgowości All Inclusive. Specjalnie dla nowych przedsiębiorców, oferujemy 1 miesiąc obsługi gratis 🙂

Znacie kogoś kto nie ma, a chciałby mieć firmę? Podrzućcie mu linka do tego posta 🙂 Jeśli sami nie macie firmy, nie wahajcie się – zlećcie założenie firmy inFaktowi!

Więcej na temat nowej usługi: tutaj.

fot. seekingthomas

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu