Nowy eBook inFaktu: Leasing samochodu osobowego

Oddajemy w Wasze ręce kolejny eBook inFaktu, w którym poruszamy szereg aspektów odnoszących się do leasingu samochodu osobowego. Znajdziecie w nim wyjaśnianie wielu kwestii, które mają wpływ na jego rozliczenie. Zapraszamy do pobierania i lektury!

Najprościej rzecz ujmując leasing to forma wypożyczenia samochodu przez przedsiębiorcę od firmy leasingowej. Wszystko odbywa się oczywiście na ustalonych w umowie warunkach. Zdarza się jednak, że te mogą przedsiębiorcę zaskoczyć. Specyficznie przedstawiają się również kwestie dotyczące możliwości odliczenia VAT-u czy wrzucenia wydatków związanych z leasingiem w koszty prowadzenia działalności.

Jeśli szukasz informacji, które przybliżą Ci kwestie leasingu samochodu osobowego to znajdziesz je właśnie w nowym eBooku inFaktu.

Z naszego opracowania dowiesz się:

  1. Jaka jest różnica pomiędzy leasingiem operacyjnym a finansowym?
  2. Jak odliczyć VAT i rozliczyć koszty?
  3. Co się dzieje w momencie kradzieży pojazdu?
  4. Jak długo trzeba prowadzić działalność, żeby wziąć samochód w leasing?
  5. Jak wykupić samochodu z leasingu?

W przypadku, gdy zastanawiasz się nad leasingiem jako sposobem na sfinansowanie zakupu firmowego samochodu – ten eBook jest dla Ciebie. Jeśli jednak jeszcze o tym nie myślisz, to i tak warto zapoznać się z jego zawartością. Być może szybko zmienisz zdanie. Co więcej nasz eBook jest zupełnie za darmo 😉

Kliknij w poniższy link, aby pobrać eBook:

Jak wziąć samochód osobowy w leasing?

Obecnie w wygodnym formacie PDF można już bezpłatnie pobrać dziewięć pozycji. Wśród nich choćby dotyczące zakupu i sprzedaży samochodu firmowego, założenia firmy w kilku prostych krokach czy samozatrudnienia.

Zachęcamy do pobierania naszych eBooków. Każdy z nich to skarbnica wiedzy dla każdego przedsiębiorcy 😉