Koszty w aplikacji mobilnej inFakt.pl na Androida – sprawdź


15 października 2014 2 min. czytania

W aplikacji inFakt.pl na Androida pojawiła się aktualizacja, która wprowadza zdjęcia kosztów znane z aplikacji na iOS. Tym samym nie jest to już aplikacja tylko do faktur, ale także do obsługi kosztów. Sprawdźcie co się zmieniło w mobilnej wersji inFaktu.

Rób zdjęcia kosztów aplikacją i wysyłaj do własnej księgowej

Aplikacja mobilna inFaktu na Androida daje już dostęp do kosztów. Można wykonywać zdjęcia faktur kosztowych i przeglądać wszystkie koszty. Nową funkcję aplikacji mobilnej inFaktu najlepiej opisać na przykładzie.

Dawniej faktury kosztowe należało drukować lub gromadzić w wersjach papierowych i regularnie zanosić do księgowej, aby zostały rozliczone. Obecnie może to oczywiście działać zupełnie inaczej. Jak?

 1. Pobierasz i instalujesz aplikację mobilną inFakt.pl na Androida
 2. Uruchamiasz aplikację, przechodzisz do zakładki Koszty i dodykasz przycisku Dodaj koszt
 3. Kierujesz aparat w telefonie na fakturę i robisz zdjęcie
 4. Sprawdzasz czy zdjęcie jest czytelne
 5. Wysyłasz do własnej księgowej w inFakt.pl

Gotowe! W taki oto prosty sposób można dopełniać obowiązków księgowych przedsiębiorcy z nową aplikacją mobilną inFakt.pl na Androida.

Zdjęcia kosztów inFakt na Androida

Ta funkcja jest dostępna oczywiście dla tych klientów inFaktu, którzy mają własną księgową, czyli korzystają z usług Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt.

Jeśli chcecie sprawdzić funkcję wykonywania zdjęć kosztów – nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy skorzystać z 60-dniowego testu obsługi księgowej w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym.

Przegląd wysłanych plików i dodanych kosztów

Po wysyłce plików ze zdjęciami faktur można je oczywiście przeglądać w aplikacji mobilnej, aby szybko sprawdzić co już zostało wysłane, a co jeszcze nie. Koszty już zaksięgowane także są widoczne – zarówno jako lista kosztów, jak i szczegóły poszczególnych wydatków. Z tej opcji korzystają także użytkownicy Programu do Fakturowania.

Mobilne fakturowanie w inFakcie na Androida

Funkcja obsługi kosztów dołącza do funkcji fakturowania, które są już dostępne w naszej aplikacji na Androida od połowy września. W aplikacji można:

 • Wystawiać faktury i wysyłać je e-mailem prosto z telefonu
 • Uzupełniać dane do faktury podając tylko NIP (aplikacja pobiera dane prosto z GUS)
 • Zapisywać klientów i produkty
 • Przeglądać wszystkie wystawione faktury

Fakturowanie na Androida

Kolejne funkcje są w drodze. Już wkrótce w aplikacji pojawi się dostęp do wszelkich danych księgowych, a także opcja szybkiego kontaktu z własną księgową w inFakcie. Zapraszamy do pobierania aplikacji za darmo z Google Play i do testowania jej funkcji.

Pobierz inFakt.pl na Androida!

 • Kontaktuj się z księgowymi inFakt – prosto z aplikacji
 • Wystawiaj faktury i wysyłaj je e-mailem do klientów
 • Rób zdjęcia kosztów i wysyłaj do własnej księgowej w inFakt

Sprawdź W Google Play!

Księgowość online bez wychodzenia z domu

 • Bez papieru
 • Bez dojazdów do księgowego
 • Bez marnowania Twojego czasu