Zmiany podatkowe w 2018 – zapraszamy na bezpłatne szkolenie

Jakie zmiany podatkowe czekają nas w 2018 roku? Jak wpłyną one na rozliczenia przedsiębiorców z fiskusem i jak się do nich przygotować? Jakie rozwiązania można wykorzystać, aby usprawnić swoją pracę?

Na te i inne pytania odpowiemy na bezpłatnym szkoleniu “Ogólnopolska Akademia inFakt” organizowanym przez nas 6 września o godz. 16:30 w Warszawie. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i księgowych spragnionych eksperckiej wiedzy przekazanej w przystępny sposób! Dowiedzieć się więcej o wydarzeniu i zapisać można po kliknięciu na przycisk na dole strony.

Podatki 2018

Warszawa to dopiero początek….

Warszawa otwiera cykl szkoleń, podczas których eksperci inFaktu będą dzielić się wiedzą nt. nadchodzących zmian podatkowych w 2018 i doradzać jak wykorzystać nowoczesne technologie, aby jak najlepiej zorganizować swoją pracę.

Networking i Stolik Ekspercki

Szkolenia w ramach Ogólnopolskiej Akademii inFakt to również doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z prelegentami oraz innymi przedsiębiorcami i księgowymi w nieformalnej atmosferze, podzielenia się doświadczeniami i bliższego poznania.

Specjalnie dla uczestników szkolenia przygotowaliśmy Stolik Ekspercki, przy którym będzie można uzyskać indywidualne konsultacje księgowe.

Program w szczególe

Na szkoleniu w Warszawie będziemy omawiać następujące tematy:

  • ZMIANY W PODATKACH 2018
    (JPK dla mikroprzedsiębiorców, split payment, zmiany w PIT, inne proponowane zmiany)
  • Wszystkie aktualne informacje o JPK znajdziesz tutaj

  • NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA KSIĘGOWE
    (dostarczanie dokumentów, dane księgowe w chmurze, komunikacja między przedsiębiorcą a księgowym)
  • ZAKUPY Z ZAGRANICY
    (towar czy usługa – zasady podziału, rejestracja jako podatnik VAT UE, zasady postępowania w przypadku nabyć towarów, zasady postępowania w przypadku usług)

Wizytówka w Bazie Księgowych

Podczas szkolenia przewidzieliśmy również możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia przez fotografa, które może być umieszczone w Ogólnopolskiej Bazie Księgowych. Powstająca właśnie Baza Księgowych inFakt to miejsce, w którym przedsiębiorcy będą mogli szukać dla siebie księgowego – a więc dla księgowych to doskonała możliwość pozyskania nowych klientów.

Przyjdź ze znajomym!

Zachęcamy też do zaproszenia swojego księgowego lub znajomego przedsiębiorcę, którego może zainteresować tematyka szkolenia. W inFakcie chętnie dzielimy się wiedzą z wszystkimi, którzy potrzebują wiedzy na temat księgowości, podatków w 2018 oraz jak sprawnie i efektywnie księgować.

Serdecznie zapraszamy!