Zapraszamy na nasz kanał na YouTube oraz bazę wiedzy!

W ostatnim czasie na naszym kanale na YouTube pojawiło się dużo nowych plików wideo, w których przedstawiamy w jaki sposób działa nasza aplikacja, opowiadamy o ciekawych zagadnieniach księgowych oraz rozmawiamy z przedsiębiorcami na tematy związane z prowadzeniem działalności. Dodatkowo odświeżona została nasza baza wiedzy, w której znajdziecie informacje na temat działania aplikacji oraz sposobu księgowania wydatków firmowych. Zapraszamy!

Kanał YouTube

W inFakt lubimy dzielić się wiedzą. W myśl tej zasady staramy się Wam – Drodzy Klienci przedstawić w sposób zrozumiały wiedzę z zakresu księgowości oraz przepisów podatkowych.

Na naszym inFaktowym kanale na YouTube na bieżąco publikujemy filmy wideo, w których opowiadamy o działaniu naszej aplikacji. Podpowiadamy również, w jaki sposób wystawić fakturę, wysłać deklarację do urzędu skarbowego lub dodać pojazd. Więcej takich tutoriali na temat działania aplikacji znajdziecie na naszej playliście.

W ostatnim czasie przygotowaliśmy dla Was cykl porad księgowych zatytułowanych Q&A Księgowe. Nasz doradca podatkowy porusza kwestie, które wzbudzają najwięcej wątpliwości wśród naszych Klientów. Podpowiadamy tutaj między innymi jak krok po kroku założyć firmę, jak rozliczać samochód lub mieszkanie w działalności gospodarczej, a także opowiadamy o tym, jak przedsiębiorcza mama może otrzymać wysoki zasiłek macierzyński.

inTerwencja inFakt, czyli rozmowy, sondy, reportaże na tematy, które dla niejednego przedsiębiorcy stanowią dylemat. Rozmawialiśmy z przedsiębiorcami na tematy związane z kosztami firmy, poruszyliśmy kwestię ePUAPu oraz wyboru lepszej opcji między etatem a samozatrudnieniem.

 

Baza wiedzy inFakt

Na stronie pomocy inFakt rozbudowana została baza wiedzy, dzięki której przedsiębiorcy mogą czerpać informacje związane z działaniem aplikacji inFakt. Dzięki temu w łatwy sposób dowiesz się jak wystawić daną fakturę, jak dodać pojazd lub środek trwały w aplikacji, a także poznasz pełne ustawienia dostępne w panelu.

Dodatkowo dzięki opcji szybkiego wyszukiwania (opcja Szukaj w panelu) możesz w łatwy sposób odnaleźć dany artykuł dotyczący działania aplikacji.

Specjalnie dla naszych Klientów została przygotowana sekcja „Dokumenty księgowe”. To właśnie tutaj znajdziecie wzory oświadczeń, deklaracji ZUS, umów, ewidencji oraz wniosków. Dokumenty te są najczęściej przez Was wykorzystywane w prowadzonej działalności, więc od teraz będziecie mieć je pod ręką!

Dla naszych Klientów dostępne jest również forum, na którym przedsiębiorcy mogą dzielić się swoimi przemyśleniami na temat prowadzonej działalności, przeglądać posegregowane wątki, a także dodawać sugestie związane z rozwojem aplikacji.

Pomoc Infakt.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłaszane opinie oraz pomysły. Wasze propozycje są na bieżąco analizowane . Cały czas usprawniamy działanie aplikacji inFakt, aby korzystanie z niej było łatwe, proste i szybkie.