Wybierz własną księgową w inFakcie – to proste i wygodne

Każdy klient Biura Rachunkowego inFakt jest obsługiwany przez dedykowaną księgową lub księgowego. Co więcej, może sam wybrać osobę, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie rozliczeń jego firmy. Warto sprawdzić jak to działa w inFakcie.

Własna księgowa w Biurze Rachunkowym inFakt

Księgowość w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym inFakt.pl to usługa, w której przedsiębiorca nie zajmuje się własnymi rozliczeniami, a zaoszczędzony czas może przeznaczyć na rozwijanie biznesu. Za księgowość klienta odpowiadają nasi księgowi, a mówiąc bardziej precyzyjnie – dedykowana osoba z inFaktu, czyli księgowy lub księgowa.

W dużym skrócie usługa księgowa w inFakcie wygląda tak:

  • Przedsiębiorca wystawia faktury przychodowe logując się do inFakt.pl
  • Do 5 miesiąca przedsiębiorca załącza w aplikacji skany faktur kosztowych

lub

  • Robi ich zdjęcia aplikacją mobilną i wysyła prosto do inFakt.pl

Uwaga: Faktury kosztowe są potrzebne do obliczenia podatków.

 • Własna księgowa akceptuje lub odrzuca koszty, księguje je i dokonuje rozliczeń
 • Przed 20. dniem miesiąca przedsiębiorca dostaje informacje o podatkach do zapłaty

Szczególnie ciekawa opcja dotyczy robienia zdjęć faktur kosztowych aplikacją mobilną. Wystarczy telefon z Androidem lub iPhone i darmowa aplikacja inFakt.pl. Uruchamiamy aplikację, korzystamy z funkcji „Dodaj nowy koszt” i robimy zdjęcie faktury, która trafia prosto do księgowej w inFakcie.

inFakt zdjecia kosztow

Oczywiście w dowolnym momencie można logować się do inFakt.pl. W programie klient ma dostęp do wszystkich swoich rozliczeń – sprawdza kwoty przychodów i kosztów, może pobierać skany faktur kosztowych i wyświetlać kwoty podatków oraz składek ZUS (aktualizowanych na bieżąco).

Jak zamówić test księgowości w inFakcie?

Powyższą usługę każdy może testować za 1 zł przez 2 miesiące. W tym czasie można zrezygnować bez konsekwencji w dowolnym momencie.

Pierwszym krokiem do uruchomienia testu jest rozpoczęcie procesu zamawiania usługi. Można tego dokonać np. wypełniając formularz na tej stronie lub po prostu klikając w ten link i logując się na istniejące konto inFakt.pl.

Proces zamawiania usługi księgowej wymaga przejścia kilku kroków. Pierwszy z nich dotyczy wyboru własnego księgowego w inFakcie. Oczywiście zamiast wybierania księgowej z inFaktu można też zdecydować się dodać Twoją obecną księgową lub księgowego. Szczegóły tej usługi można sprawdzić tutaj.

W kolejnych krokach natomiast konieczne jest m.in. zaakceptowanie umowy, opłata 1 zł, a także podanie danych dotyczących podatków, składek ZUS i wcześniejszego prowadzenia księgowości. To nic trudnego.

Każdy może spróbować, aby bez zobowiązań przekonać się jak to jest mieć własną księgową w inFakcie.

Wypróbuj Biuro Rachunkowe inFakt

 • Wybierz własną księgową w inFakcie, która będzie rozliczała Twoją firmę
 • Wystawiaj faktury online i dodawaj skany faktur kosztowych
 • Sprawdzaj kwoty podatków i składek ZUS, pobieraj skany kosztów

Sprawdź