Znana naszym Klientom oś czasu, obrazująca okresowe zobowiązania finansowe przedsiębiorcy, teraz dostępna również na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS. Poznaj szczegóły!

Timeline w aplikacji inFakt

Funkcjonujący od kilku miesięcy timeline to oś czasu w aplikacji inFakt, pokazująca wszystkie zobowiązaniach podatkowo – skarbowe przedsiębiorcy. Klikając w nazwę miesiąca użytkownik widzi aktualny stan należnych płatności wraz z najważniejszymi informacjami:

  • terminem płatności,
  • kwotą do zapłaty,
  • statusem zapłaty.

blog-duzy

Timeline w aplikacji na iOS

Najnowsza wersja aplikacji inFakt na iOS wprowadza timeline również w wersji mobilnej. Teraz osoby, które korzystają z aplikacji do fakturowania i księgowości na iPhone’ie lub iPadzie, mogą w dowolnym miejscu i czasie sprawdzać stan swoich zobowiązań finansowych.

Oś czasu w wersji mobilnej pokazuje sumę należnych w danym miesiącu opłat oraz terminy płatności i kwoty dla poszczególnych zobowiązań, w tym:

  • składek ZUS do zapłaty,
  • podatku dochodowego do zapłaty,
  • podatku VAT do zapłaty.

Wszystkie zobowiązania posiadają dodatkowo informację o zbliżającym się terminie płatności oraz statusie zapłaty.

Pobierz aplikację i korzystaj z timeline’a!

Najnowszą wersję aplikacji można znaleźć na stronie Apple App Store. Zachęcamy do pobierania aktualizacji i dzielenia się opiniami o nowych funkcjonalnościach!

iOS

Masz dodatkowe pytania związane z najnowszą wersją aplikacji inFakt na iOS? Zostaw wiadomość w komentarzu lub napisz na: info@infakt.pl .