Jak to jest z tymi kosztami? Które można rozliczać w firmie, a które lepiej nie? No i w ogóle po co to robić? Dlaczego wszyscy wciąż o tym mówią? Takie wątpliwości i wiele innych wyjaśni Wam 3 minuty spędzone z nowym odcinkiem inFakt TV. Zapraszamy do oglądania!

W najnowszym odcinku inFakt TV jak zawsze czekają Was szybkie, proste porady wyłożone w najbardziej zrozumiały sposób, jak tylko się da. Zapomnijcie o niezrozumiałym żargonie ustaw i rozporządzeń – na blogu inFaktu i w inFakt TV o księgowości mówimy w zupełnie inny sposób. Przystępny dla każdego.

Tym razem praktyczne i popularne zagadnienie, czyli koszty. Z nowego odcinka dowiecie się:

  • Na czym polega paradoks kosztów przedsiębiorcy i jak sobie z nim poradzić?
  • Który wydatek może być kosztem
  • Który wydatek NIE może być kosztem?
  • Jakie pytania zadać sobie rozważając czy rozliczyć w firmie dany zakup?

Nie mamy wątpliwości, że nieraz szukaliście odpowiedzi właśnie na te kwestie. I właśnie dlatego odpowiadamy na nie w krótkim filmiku:

inFakt TV to seria szybkich porad dla przedsiębiorców. Poruszamy w niej zawsze praktyczne i przydatne zagadnienia, które opisujemy w zwięzły i zrozumiały sposób. Warto śledzić inFakt TV, aby poszerzać wiedzę, która przyda się podczas prowadzenia firmy! Zajrzyjcie do poprzednich odcinków:

A żeby mieć takie fajne filmy z poradami na świeżo, zaraz po publikacji – warto sobie zasubskrybować inFakt TV na YouTubie. Kolejne już wkrótce!