Head of Business Development

Wybierz swojego Księgowego w inFakt, załóż korzystne Konto Firmowe w Santander Bank i zdobądź cenny czas na zajmowanie się swoim biznesem, a przy okazji zyskaj nawet 900 zł zwrotu za obsługę księgową. Sprawdź jak skorzystać ze specjalnej oferty inFakt i Santander Bank.

Jak zyskać 900 zł zwrotu za obsługę księgową w inFakt?

W specjalnej promocji Santander Bank i inFakt można otrzymać 50% zwrotu miesięcznej opłaty za obsługę księgową w inFakt (maksymalnie 150 zł miesięcznie) przez 6 miesięcy. Co wystarczy zrobić?

  • wybrać najlepszego dla siebie księgowego i zamówić obsługę księgową w inFakt,
  • następnie założyć Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank, ważne – warunkiem koniecznym, aby móc skorzystać z promocji, jest założenie konta poprzez podaną stronę internetową Banku,
  • i wówczas aktywować zakładkę eKsięgowość po przejściu do bankowości elektronicznej.

6 rzeczy do sprawdzenia przed wyborem księgowego

Jak otrzymam zwrot?

Zwrot przysługuje po zamówieniu obsługi księgowej na stronie inFakt Księgowi, założeniu Konta Firmowego w Santander Bank i aktywacji usługi eKsięgowość w bankowości elektronicznej.

Jest to 50% wartości miesięcznej opłaty za obsługę księgową w inFakt (maksymalnie 150 zł miesięcznie) przez 6 miesięcy, w postaci comiesięcznego przelewu na założone Konto Firmowe.

Co daje Konto Firmowe w Santander Bank?

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank to:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0zł za wszystkie przelewy krajowe w systemie Elixir,
  • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
  • 0zł za pierwszą kartę debetową w PLN.

Dodatkowo, można zyskać kolejne 900 zł premii za aktywne korzystanie z Konta Firmowego. Zatem łącznie, można otrzymać nawet do 1800 zł premii.

Więcej informacji, na dedykowanej stronie Santander Bank Konto Firmowe Godne Polecenia.