Kim są nasi specjaliści ds. podatkowo-kadrowych?

E-księgowość w inFakcie to nie tylko aplikacja i sprawdzeni księgowi, z którymi możesz przez aplikację współpracować. To także zespół specjalistów ds. podatkowo-kadrowych, odpowiadający na bieżąco na pytania przedsiębiorców i dziennikarzy.

Kim są nasi specjaliści ds. podatkowo-kadrowych?

Księgowi inFaktu są to osoby, które bezpośrednio służą pomocą swoim Klientom, dbając o ich rozliczenia i o to, by nie pozostali bez odpowiedzi na najbardziej skomplikowane pytania.

Nie jest to jednak jedyna grupa służąca merytorycznym wsparciem – inFakt to także zespół specjalistów, których celem jest nieustanne doskonalenie swojej wiedzy po to, by rzetelnie wspierać swoją pomocą zespół księgowych. Nad całością poszukiwań najlepszych rozwiązań księgowych czuwa doradca podatkowy.

Nasi specjaliści to zespół, który ściśle współpracuje z dedykowanymi księgowymi – począwszy od samego procesu nawiązania współpracy z inFakt po troszczenie się o przygotowywanie i organizowanie wewnętrznych szkoleń, podnoszących poziom wiedzy i umiejętności. Efekt? Jesteśmy na bieżąco ze zmianami przepisów, kolejnymi interpretacjami organów podatkowych i ciekawymi przypadkami z różnych branż.

infakt

Wychodzimy poza inFakt

Swojej wiedzy nie zachowują jednak dla siebie, lecz dzieląc się swoją pasją współtworzą projekt, jakim jest blog dla księgowych. To tam można znaleźć ciekawe treści przydatne w pracy każdego księgowego: podatek VAT, PIT, PCC, prawo pracy i zagadki kadrowo-płacowe.

Współorganizują eventy, takie jak spotkania dla księgowych w ramach Akademii Księgomościa czy Aula Kraków. To na nich w przystępny sposób doświadczeni księgowi opowiadają o ciekawych przypadkach księgowych i nowoczesnym sposobie prowadzenia księgowości.

E-księgowość

inFakt to nowoczesna e-księgowość. Umowę można zawrzeć online bez opuszczania własnego mieszkania, można wybrać swojego osobistego księgowego, a dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej robić zdjęcia faktur kosztowych i w kilka sekund przesyłać je do swojej księgowej. inFakt to także dostęp do dokumentacji 24/7 niezależnie od miejsca, w którym Klient się znajduje.

Zmiany w przepisach, rozwój firmy, nowe pomysły, plany i ich realizacja – w tym wszystkim nasi specjaliści mają swój wielki udział, pomagając przy wdrażaniu kolejnych zmian w aplikacji inFakt.

Kiedy warto zmienić biuro rachunkowe?

Chcesz prowadzić e-księgowość w prosty sposób?

  • Przetestuj inFakt za darmo, poznaj zalety prostej księgowości elektronicznej.
  • Wystaw pierwszą e-fakturę w minutę przez stronę www lub aplikację na smartfon.
  • Otrzymasz dodatkowo bezpłatne wsparcie specjalistów, 6 dni w tygodniu.
  • Rozliczaj się samodzielnie lub inFakt ułatwi Ci wybór księgowej albo księgowego.

Załóż testowe konto

Masz pytania do artykułu? Odpowiemy w komentarzu.