inFakt na iOS – zobacz jak zainstalować przez App Store

Księgowość internetowa zyskuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców i stopniowo wkracza na nowe obszary. Poza aplikacją webową, duże grono naszych Klientów korzysta z aplikacji również na swoim telefonie. Chcesz do nich dołączyć? Zobacz, jak zainstalować aplikację mobilną inFakt!

iPhoneiPad-duze

Pobieranie aplikacji inFakt – poznaj wszystkie sposoby!

Pisaliśmy już o tym, jak zainstalować aplikację inFakt na telefon z systemem operacyjnym Android. Niedawno pokazaliśmy też, jak krok po kroku pobrać program do fakturowania i księgowości na urządzenia z systemem iOS, korzystając ze sklepu iTunes.

Dzisiaj pora na krótką instrukcję opisującą, w jaki sposób pobrać aplikację inFakt na iOS bezpośrednio przez swoje urządzenie – iPhona, iPada lub iPod touch.

InFakt na iOS – jak pobrać ze swojego urządzenia?

Chcesz dołączyć do grona osób korzystających z naszego programu do fakturowania i księgowości w wersji mobilnej? Aby pobrać aplikację na swoje urządzenie z systemem operacyjnym iOS należy:

  1. uruchomić aplikację App Store,
  2. przejść do wyszukiwarki, wpisać w niej „inFakt”,
  3. wśród podpowiedzi wybrać aplikację „inFakt – fakturowanie i księgowość„,
  4. zainstalować aplikację klikają w ikonę w prawym górnym rogu,
  5. poczekać na zakończenie instalacji.

pobierani_iOS

Po przejściu przez wskazane kroki można już korzystać z aplikacji oraz możliwości, jakie daje przedsiębiorcom księgowość mobilna.

Aplikacja mobilna inFakt – dostępna na trzy systemy operacyjne!

Jeśli używasz smartfona lub tabletu z Androidem, również możesz pobrać aplikację do fakturowania i księgowości inFakt. Aplikacja do fakturowania dostępna jest także na telefony z systemem operacyjnym WindowsPhone. Więcej informacji o zaletach księgowości mobilnej dowiesz się ze strony www.infakt.pl/mobile.

Masz dodatkowe pytania związane z instalacją aplikacji? Napisz w komentarzu lub skontaktuj się z naszymi księgowymi: info@infakt.pl

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu