Faktury inFakt – czy podzieliłeś się nimi ze swoim księgowym?

Jakiś czas temu wprowadziliśmy dla Was funkcjonalność, która może ułatwić życie zarówno Tobie jak i Twojemu księgowemu. Jest to możliwość udostępnienia swojemu księgowemu faktur sprzedażowych, wystawionych poprzez aplikację inFakt. Czy podzieliłeś się nimi z księgowym? Dzięki temu księgowy ma na bieżąco podgląd do dokumentów. Już wielu z Was z takiej możliwości korzysta, dlaczego warto udostępnić faktury inFakt?

Oszczędność czasu

Dzięki podzieleniu się ze swoim księgowym fakturami wystawionymi w inFakt, nie musisz ich już zawozić do księgowego, a co za tym idzie, nie musisz się zajmować także zbędnym drukowaniem dokumentów. Wystarczy, że wystawisz fakturę a księgowy będzie mógł zalogować się do aplikacji aby ją podglądnąć, w razie potrzeby wydrukować z systemu i załączyć do swojej dokumentacji. Księgowego możesz zaprosić od razu korzystając z tego linku: Zaproś księgowego

Znak zapytania na dłoni księgowego

Bezpieczeństwo danych

Księgowy ma swój własny panel w aplikacji inFakt, nie podajesz mu swoich danych do logowania. Księgowy jest proszony o wymyślenie własnego hasła, co zwiększa poziom bezpieczeństwa konta.

W razie potrzeby, oprócz poglądu Twój księgowy będzie miał możliwość edycji faktury – nie musisz martwić się już o poprawność wystawianych dokumentów. Nie jesteś pewny, kto dokonał zmiany w dokumencie? Wystarczy sprawdzić to w historii dokumentu – kontrola pozostaje po Twojej stronie.

Zaproś księgowego do inFakt

 

Faktury inFakt – eksport

Dlaczego takie rozwiązanie może też ułatwić codzienną pracę Twojego księgowego? W momencie rozliczania miesiąca, nie okaże się, że wystawione przez Ciebie faktury są niepoprawne– księgowy ma możliwość ich wcześniejszej weryfikacji. Mało tego, księgowy w prosty sposób, w jednym pliku może takie faktury pobrać i eksportować do swojego programu księgowego. Na chwilę obecną może to zrobić w pliku txt, csv, dla programów Optima, Insert i Enova. Znaczy to koniec przepisywania dokumentów sprzedażowych do programów księgowych w celu ich rozliczenia. Z poziomu aplikacji inFakt księgowy może także pobrać ewidencję obrotu w celu załączenia jej do dokumentacji księgowej.

Twój księgowy nie korzysta z żadnego z powyższych programów, używa jeszcze innego rozwiązania? To nie problem, cały czas pracujemy nad poszerzeniem listy dostępnych programów, więc wkrótce dostępne będą nowe rozszerzenia.

Załóż testowe konto i korzystaj za darmo!

  • Dodatkowo otrzymasz wsparcie naszych specjalistów od poniedziałku do soboty, w dogodnych godzinach.
  • Przekonaj się, jak proste jest wystawianie faktur i dbanie o porządek w dokumentach.
  • Wypróbuj też naszą wielokrotnie nagradzaną aplikację mobilną do księgowości.
  • A gdy Twoje potrzeby wzrosną – wybierz sprawdzoną zdalną księgową.

Załóż konto