Eksport faktur przychodowych z inFakt


7 kwietnia 2017 1 min. czytania

Drodzy Księgowi, jeżeli Wasz klient korzysta z naszego programu do fakturowania to nie musicie już faktur przychodowych ręcznie wprowadzać do systemu księgowego. Nowa funkcjonalność pozwala Klientowi udostępnić Wam eksport faktur przychodowych w wersji elektronicznej.

Przedsiębiorca udostępnia Księgowemu swoje faktury przychodowe

Przedsiębiorca korzystający z Programu do Fakturowania ma możliwość dodać swojego księgowego do konta. Możecie wówczas w łatwy sposób wygenerować faktury z programu inFakt w formacie umożliwiającym import faktur do Waszego programu księgowego.

Eksport faktur przychodowych w odpowiednim formacie

Poniżej znajduje się filmik, który pokazuje w jaki sposób pobrać faktury przychodowe z programu inFakt do pliku csv. Plik csv można dowolnie edytować i dostosować do potrzeb swojego programu księgowego.
https://youtu.be/xqlf43l3ysU
Jeżeli korzystacie w swoim biurze rachunkowym z programu Optima to mamy dla Was plik specjalnie dedykowany do formatu zgodnego z Optimą. Poniższy filmik pokazuje jak pobrać taki dokument.
https://youtu.be/PjX3GeftHP8
Rola Księgowego się zmienia, obecnie Księgowy coraz więcej czasu poświęca swoim Klientom, staje się swego rodzaju doradcą, audytorem. Brakuje mu czasu na manualne wprowadzanie danych do komputera, dlatego wychodząc na przeciw tym zmianom udostępniamy Księgowym naszych Klientów możliwość łatwego eksportu faktur przychodowych.

Program dla biur rachunkowych online

Jeżeli Ty też, zgodnie z trendem w księgowości, dążysz do unowocześniania i zwiększania efektywności Swojego biura, sprawdź jak program, z którego korzystasz może na to wypłynąć – poznaj program dla biur rachunkowych online.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu