Święto Kobiet Biznesu – inFakt świętuje z Bankierem!


8 marca 2013 2 min. czytania

Jako że dzisiaj Dzień Kobiet, wszystkim kobietom składamy najserdeczniejsze życzenia! Kierujemy je w szczególności do tych pań, które zajmują się prowadzeniem biznesu oraz księgowością. Z tym także wiąże się udział inFaktu w Święcie Kobiet Biznesu organizowanym przez Bankier.pl. Na czym polega?

Bankier i inFakt wspierają przedsiębiorcze kobiety

Przedsiębiorczość i kreatywność kobiet prowadzących biznes nie ulega wątpliwości – wielokrotnie byliśmy pod wrażeniem. Być może jednak niektóre z Pań wahają się przed przejściem „na swoje” z uwagi na obawę przed zawiłością przepisów. Z inFaktem i Bankierem to nie problem!

Święto Kobiet Biznesu to coroczne wydarzenie na łamach Bankiera, które ma na celu wspieranie przedsiębiorczych Pań. 8 marca (oraz 2 dni wcześniej) mogą one zadawać ekspertom pytania związane z prowadzeniem biznesu – różnymi aspektami. W tym roku wśród tematów jest także księgowość, a w roli eksperta występuje osoba z inFaktu 🙂

Marta Misiarz - inFakt

Księgowa z inFaktu odpowiada na pytania kobiet biznesu

Marta Misiarz – księgowa z inFakt z kilkuletnim doświadczeniem, 8 marca odpowiada na pytania czytelniczek Bankiera. Tematyka to szeroko pojęte zakładanie firmy i problemy formalne początkujących bizneswomen. Marta założyła już niejedną firmę w naszym modelu All Inclusive, dlatego przepisy z tym związane nie mają przed nią tajemnic – nieustannie poszerza swoją wiedzę i zgłębia meandry przepisów, aby służyć pomocą właścicielom małych firm.

Cieszymy się wobec tego, że czytelniczki Bankiera skorzystają z jej wiedzy i doświadczenia – naprawdę warto!

Swieto Kobiet Biznesu

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu