Zupełnie nowa aplikacja mobilna inFaktu – do pobrania na iPhone’a

Zapraszamy wszystkich do pobierania nowej aplikacji inFaktu na smartfony z iOS. Dzięki niej prowadzenie księgowości w firmie będzie jeszcze prostsze, szybsze i wygodniejsze. Najciekawsza funkcja? Robisz zdjęcie kosztu telefonem i wysyłasz prosto do księgowej w inFakt. Oczywiście, aplikacja ma znacznie więcej zastosowań.

Nową aplikację inFaktu możesz pobrać i przetestować od razu. Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej, który przeniesie do App Store 🙂

Warto też dowiedzieć się, co ciekawego w niej przygotowaliśmy – jak zawsze, aby ułatwiać życie polskim przedsiębiorcom!

inFakt na iPhone’a – robisz zdjęcia kosztów zamiast skanów

Podstawowym zadaniem przedsiębiorców korzystających z usług biur rachunkowych jest przekazywanie księgowym faktur kosztowych. W dawnych czasach robiło się to po prostu drukując wszystko co potrzeba i regularnie jeżdżąc do biura rachunkowego. A to zajmowało czas i – co za tym idzie – pieniądze.

W dzisiejszych czasach takie wycieczki z fakturami do księgowych są już zwyczajnie niepotrzebne – co inFakt z przyjemnością udowadnia. Jak u nas przekazuje się faktury księgowym?

Wystarczy pobrać na swojego iPhone’a aplikację inFaktu, aby dzięki temu:

  • robić zdjęcia kosztom i wysyłać je prosto do własnej księgowej w inFakt,
  • kontaktować się z własną księgową prosto z aplikacji – dosłownie jednym dotknięciem ekranu.

Łatwiej i szybciej już po prostu się nie da 🙂

Aplikacja inFakt

Faktura online w Twojej kieszeni

Oczywiście, zdjęcia kosztów to nie wszystko. Druga ważna funkcja aplikacji to fakturowanie. Mając aplikację inFakt, masz dostęp do wszystkich funkcji Programu do Fakturowania, a to może być bardzo użyteczne. W jakiej sytuacji?

Gdy klient dokona zakupu, wystarczy wyjąć telefon, wstukać jego dane w aplikacji inFaktu (o ile jeszcze nie są zapisane), a wystawioną fakturę wysłać mu prosto na e-maila. Szybko, wygodnie i nowocześnie.

Podatki i składki ZUS – zawsze pod ręką

Oprócz tego za pomocą aplikacji można sprawdzać wszelkie dane księgowe. Chodzi o kwoty przychodów i kosztów, zapisy w KPiR, a zwłaszcza podatki i składki ZUS do zapłaty. Dzięki temu można analizować stan finansów firmowych i kwoty obciążeń na rzecz państwa w dowolnym miejscu i czasie.

Pobierz za darmo z App Store

Funkcji aplikacji jest oczywiście więcej. Nie pozostaje nic innego, niż po prostu pobrać naszą „appkę” i przetestować ją własnoręcznie.

Nową aplikację inFaktu można pobrać już teraz – oczywiście za darmo. Wystarczy wejść do Apple’owego serwisu z aplikacjami i zainstalować na swoim iPhonie.

A co z Androidem? Właścicieli smartfonów z systemem Google’a uspokajamy – aplikacja inFaktu na Androida jest już w przygotowaniu. Będziemy o niej informowali na blogu inFaktu.