4 powody, dla których warto korzystać z mobilnej księgowości inFakt

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem mobilnej aplikacji inFakt, poznaj 4 powody, dla których… warto to zrobić.

Faktury wystawiasz w dowolnym miejscu i o dowolnej porze

Jakie korzyści płyną z korzystania z mobilnej aplikacji inFakt? Przede wszystkim jest to możliwość wystawiania faktur o każdej porze dnia i nocy oraz z dowolnego miejsca. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Wzory dokumentów, automatyczne wczytywanie danych – dzięki temu wystawienie faktury trwa tylko chwilę.

Jak załączyć PDF do aplikacji mobilnej inFakt?

W ostatnim czasie wprowadziliśmy zmiany w widokach kosztów – zapraszamy do testowania i dzielenia się swoimi opiniami!

Aplikacja mobilna – nowe widoki dodawania kosztów

infakt

Zapomnij o ciężkich segregatorach – wystarczy zdjęcie kosztu

Z aplikacją mobilną inFaktu przedsiębiorca nie musi już tracić czasu na dostarczanie segregatorów z dokumentami do swojej księgowej. Teraz wystarczy tylko chwila – zdjęcie faktury kosztowej trafia do dedykowanego księgowego, a ten od razu może zająć się jego księgowaniem.

Zawsze masz dostęp do aktualnego stanu finansów swojej firmy

Stały dostęp do wszystkich informacji podatkowych na koncie – to zaleta korzystania z księgowości mobilnej. Przedsiębiorca nie jest tutaj uzależniony od godzin pracy standardowego biura rachunkowego, które przechowuje wszystkie informacje u siebie.

Kwoty podatków w aplikacji inFakt

W dowolnej chwili można sprawdzić, jaka kwota kosztów już znajduje się na koncie użytkownika, jakie są terminy i statusy płatności.

infakt

Osobisty księgowy na e-mailu, czacie lub pod telefonem

Dedykowany księgowy – dzięki niemu prowadzenie firmy jest prostsze. Posiada wszystkie niezbędne informacje na tematy specyfiki firmy i prowadzonych rozliczeń, a dane kontaktowe są zawsze pod ręką.

Pojawia się pytanie? Można zadzwonić, wysłać e-mail do księgowego lub skorzystać z czatu i pomocy Działu Obsługi Klienta.

Twój osobisty księgowy w inFakt

Aplikacja mobilna inFakt doceniona przez użytkowników i ekspertów

Aplikacja mobilna inFakt została doceniona także przez ekspertów – zdobyliśmy 2 główne nagrody w konkursach Mobile Trends Awards oraz Appawards 2014 w kategorii Finanse i Księgowość.

A jeśli jesteś ciekaw recenzji, zapraszamy do: