Zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteś ciekawy z czym to się dokładnie wiąże, jakie są koszty, sposoby rozliczania dotacji? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt. Liczy się dobry start!

O firmie inFakt

Firma inFakt działa na rynku od 2008 r. Jest to nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę. inFakt oferuje: program do fakturowania, program do księgowości, biuro rachunkowe oraz usługę zakładania firmy. inFakt realizuje tzw. “Społeczną Odpowiedzialność Biznesu”, pomagając w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności.

Zakładanie firmy - bezpłatne materiały i konsultacje

Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo informacji, które przybliżą Ci temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Z naszego bloga dowiesz się jak najefektywniej prowadzić swoją dzialalność. Znajdziesz tam wiele informacji dotyczących zarówno optymalizacji podatkowej jak i zmian w przepisach.

Możesz również pobrać inFaktowe eBooki. Opisują one tematy najczęściej interesujące przedsiębiorców. Jednym z ciekawszych tematów tam poruszanych to porównanie samozatrudnienia i pracy na etacie.

Warto również zajrzeć na nasz kanał na YouTube, gdzie w krótki i przystępny sposób prezentujemy najciekawsze tematy związane z otwieraniem i prowadzeniem firmy.

Jeżeli będziesz miał jeszcze pytania zawsze możesz się z nami skontaktować. Nasi księgowi udzielą Ci bezpłatnych konsultacji księgowych. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli od godz 7-22.