O firmie

O firmie

Założyciele

Na początku było dwóch dobrych przyjaciół, którzy postanowili stworzyć wspólny biznes. Poznaj głównych bohaterów, od których zaczęła się historia firmy:

Wiktor sarota

Wiktor Sarota

Prezes Zarządu

Pochodzący z Nowego Sącza, absolwent zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Pierwsze „przedsiębiorcze szlify” zdobywał już od liceum. Chce pomagać innym przedsiębiorcom, aby prowadzenie księgowości było proste i bezproblemowe. Jego pasją jest tworzenie wartościowej organizacji, rozwijanie siebie i innych. Mąż Moniki i dumny tata Oli i Jeremiasza.

Sebastian bobrowski

Sebastian Bobrowski

Wiceprezes Zarządu

Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą. Od początku kariery zawodowej pracował jako programista. Obecnie jest Dyrektorem Technologicznym działu IT (CTO). Żywo zainteresowany technologią i tematem sztucznej inteligencji. Osoba bardzo aktywna – lubi bieganie, góry, rower, pływanie. Zwolennik zdrowego odżywiania. W życiu kieruje się słowam Michaela Douglasa – „It’s not about the money – it’s about the game  ”.

Poznaj Historię inFaktu

Video@x1
Wiktor Sarota Historia inFakt

inFakt w liczbach

50 pomocnych pracownikow@x1
50 członków zespołu
100 partnerow ksiegowych@x1
ponad 100 partnerów księgowych z całej Polski
Milion wystawionych faktur@x1
14 milionów wystawionych faktur
Ponad 4000 uzytkownikow aplikacji@x1
Ponad 400 000 użytkowników aplikacji
263 ksiazki w firmowej biblioteczce@x1
ponad 300 książek w firmowej biblioteczce
Owoce@x1
240 kg owoców miesięcznie
65 wygodnych krzesel@x1
65 wygodnych krzeseł
Masaze@x1
36 masaży miesięcznie dla pracowników
9000 filizanek kawy@x1
9 000 filiżanek kawy wypitej w ciągu roku

Wizja

Dla przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na zajmowanie się księgowością, inFakt jest partnerem, który automatyzuje i przyspiesza pracę.

Inwestorzy

W rozwój firmy zaangażowane są fundusze venture capital – Point Nine Capital z Berlina, RTAventures VC oraz Aniołowie Biznesu – Krzysztof Nowiński i Tomasz Modzelewski.

Nagrody

inFakt.pl został wyróżniony przez Aulę Polska nagrodą Auler 2011, przyznawaną osobom i firmom będącym wzorem dla polskiego biznesu technologicznego, w 2014 nagrodą AppAward dla aplikacj mobilnej roku oraz główną nagrodą w konkursie Mobile Trends Awards 2015.

Aulery@x1
Appaward@x1
Mobile trends awards@x1

Aktualności

O nowościach przeczytasz na naszym firmowym blogu, a o tym jak pracujemy zobaczysz na naszym instagramie.

Zamknij