Dobrzy ludzie tworzą
dobre rozwiązania

Lubimy ułatwiać przedsiębiorcom prowadzenie biznesu. Jesteśmy dobrzy
w tym, co robimy i mamy z tego satysfakcję. Poznaj nasz team.

Mamy oczy i uszy otwarte na potrzeby przedsiębiorców i księgowych

Opracowujemy przydatną im wiedzę w sposób przystępny. Inspirujemy do założenia własnej działalności i korzystania z inFaktu. Atuty naszego zespołu to znajomość bieżących zmian związanych z przedsiębiorczością i prawem podatkowym, samodzielne prowadzenie działań marketingowych oraz interdyscyplinarność.

Łączę w całość wszystkie magiczne skróty takie jakie SEO, SEM, PR, SM czy ROI po to, aby marketing inFaktu działał na pełnych obrotach. Kierując zespołem marketingu dbam o fokus i optymalne warunki realizacji celów biznesowych.

Piotr
Chief Marketing Officer

Odpowiadam za kampanie digitalowe i performance naszych działań. Szczególnie interesuje mnie punkt styku automatycznych rozwiązań marketingowych z wiedzą i doświadczeniem specjalisty.

Alicja
Performance Marketing Manager

Zarażam uśmiechem w programie Lekko Stronniczy. Prowadziłem własny kanał na YouTube, wydałem książkę o tym jak żyć, a teraz jestem odpowiedzialny za produkcje wideo w inFakt. Lubię siedzieć na komputerze, patrzeć jak moja córka tańczy i śpiewa i denerwować moją żonę.

Włodek
Brand Manager

Damian
Marketing Manager

Pomagam przedsiębiorcom, przekładając przepisy na prosty język. Odpowiadam za PR i komunikację. Mąż i ojciec uwielbiający aktywne spędzanie czasu wolnego i podróżowanie.

Piotr
Główny Doradca Podatkowy

Dbam o dostępność i wykorzystanie pełnego potencjału danych w inFakt. Wszystko po to, żebyśmy mogli podejmować trafne decyzje oraz widzieć efekty naszej pracy.

Mateusz
Data Team Leader

Projektuję wizualną warstwę niemal wszystkiego, co użytkownik inFaktu może zobaczyć: aplikację webową, mobilną oraz serwisy. Zdarza mi się tworzyć również reklamy a nawet pisać teksty i nagrywać oraz montować filmy. Lubię nowe wyzwania. Chętnie dzielę się doświadczeniem.

Maciej
UX/UI designer

Elżbieta
Digital Analyst
Radosław Gryczan

Jestem odpowiedzialny za kwestie techniczne powiązane z portalami inFaktu - od strony głównej, przez bloga, po landing page. Dbam także o widoczność strony w wyszukiwarce. W wolnym czasie jeżdzę na rowerze, powiększam swój zbiór monet i odkrywam okolicę.

Radek
Wordpress Front End Developer

Odpowiadam za treści publikowane na stronie inFaktu i wspieram działania PR. Dbam, aby Przedsiębiorcy i Księgowi otrzymywali wartościowy content, który pomaga prowadzić biznes. Prywatnie miłośniczka gór, podróży i książek.

Dorota
Content Manager

Mikołaj
Junior Data Engineer

Jestem odpowiedzialna za kampanie digital i performance. Działam na styku strategii, kreatywności i analizy. Szukam najbardziej działających rozwiązań.

Agnieszka
Senior Performance Marketing Specialist

Jestem odpowiedzialna za prowadzenie mediów społecznościowych inFaktu. W komunikacji skupiam się na wartości danej Przedsiębiorcom oraz edukacji dotyczącej najważniejszych zagadnień.

Katarzyna
Community Manager

Dbamy o kulturę współpracy,
przejrzystą organizację i otwartość

Znamy perspektywę każdego z działów. Rekrutujemy, pomagamy odnaleźć się w nowej pracy i rozwijać swoje umiejętności. W realizacji naszych zadań niezbędne jest wyczulenie na potrzeby innych, inicjatywa, dobra organizacja i umiejętność motywowania do pozytywnych zmian.

Trzymam w ryzach finanse firmy, czuwam nad księgowością i zarządzam ryzykiem biznesowym, wspieram liderów w decyzjach, które mają wpływ na cash flow firmy. Prywatnie jestem zwolennikiem zdrowego trybu życia, miłośnikiem gór i dobrego audiobooka

Marzena
Chief Operating Officer

Moje zadania obejmują wewnętrzną księgowość inFaktu oraz prowadzenie kadr i płac, zajmuję się także kontrolą wewnętrzną, automatyzacją i optymalizacją procesów księgowych. Chętnie wyjaśniam prawo pracy i przepisy podatkowe, znam też ciekawe miejsca na weekendowy wypad.

Mateusz
Head of Finance

Joanna
Zastępca Głównego Księgowego

Monika
Koordynator Biura

Paulina
HR Manager

Aleksandra
Księgowy

Piotr
Compliance Manager

Małgorzata
Koordynator Biura

Michał
AML / Data Protection Officer

Leszek
Human Resources and Payroll Specialist

Upraszczamy przedsiębiorcom wybór księgowego

Rozwijamy środowisko współpracy księgowych oraz klientów inFakt. Dbamy o wysoki poziom zadowolenia obu stron. W naszej pracy niezbędne są wysokie umiejętności komunikacyjne, znajomość specyfiki pracy księgowego i rozeznanie w oczekiwaniach różnych grup przedsiębiorców.

Dominika
Manager Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Natalia
Manager Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Patrycja
Asystent Managera OBR

Dagmara
Asystent Managera OBR

Specjalizuję się w udzielaniu pomocy księgowym i klientom w zakresie księgowości KPiR oraz ryczałtu. Piszę artykuły dla przedsiębiorców, rozwijam naszą bazę wiedzy dostępną online, pełnię rolę eksperta ds. księgowości.

Wioleta
Specjalista ds. procesu wdrożenia

Staram sięw sposób zrozumiały i prosty odpowiadać użytkownikom inFakt na ich pytania. W wolnym czasie wracam w rodzinne strony, gdzie spotykam się z przyjaciółmi. Jestem fanką hokeja na lodzie, a w szczególności polskiej hokej ligi.

Adrianna
Specjalista ds. procesu wdrożenia

Agnieszka
Specjalista ds. reklamacji

Pomagamy znaleźć najprostsze wyjścia z trudnych sytuacji i wyjaśniamy to, co zawiłe

Odpowiadamy w krótkim czasie. Ułatwiamy pracę księgowym oraz przedsiębiorcom na co dzień. W naszej pracy konieczna jest znajomość przepisów i najnowszych interpretacji podatkowych oraz chęć pomagania innym.

Piotr
Manager Działu Obsługi Przedsiębiorcy i Księgowego

Ułatwiam życie użytkownikom inFaktu. Informuję nowych użytkowników o możliwościach, które otwierają przed nimi produkty i usługi naszej firmy. Ważne jest dla mnie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, wspólne analizowanie trudnych przypadków.

Radosław
Starszy Specjalista ds. Księgowości

Urszula
Starszy Specjalista ds. Księgowości

Paula
Specjalista ds. Księgowości

Iza
Specjalista ds. Księgowości

Magda
Specjalista ds. Księgowości

Monika
Specjalista ds. Księgowości

Kamila
Specjalista ds. Księgowości

Izabela
Specjalista ds. Księgowości

Beata
Specjalista ds. Księgowości

Weronika
Specjalista ds. Księgowości

Anna
Specjalista ds. Księgowości

Elżbieta
Specjalista ds. Księgowości

Monika
Specjalista ds. Księgowości

Naszym celem jest aby produkt był intuicyjny oraz łatwy w użyciu dla naszych użytkowników

Wszelkie, często trudne w zrozumieniu, zmiany księgowe wprowadzamy w aplikacji tak, aby nie budziło wątpliwości, w jaki sposób z nich korzystać. Jako zespół, posiadamy różne umiejętności, które znakomicie uzupełniają się w codziennej pracy.

W inFakt przez wiele lat pracowałam w Dziale Obsługi Klienta. W Dziale Produkt staram się wykorzystywać zdobyte wcześniej doświadczenie. Analizuję pomysły dotyczące usprawnień lub nowych funkcjonalności, które przesyłają do nas klienci.

Małgorzata
Product Manager

Juliusz
Product Designer

Marta
Product Manager

Dbam o to, aby wizja rozwoju produktu była dobrze rozumiana i realizowana zgodnie z potrzebami naszych klientów. Jestem pasjonatem pozyskiwania i analizowania danych produktowych. W czasie wolnym można mnie spotkać na żaglach, rowerze lub na działce.

Paweł
Product Manager

Wykorzystuję swoją wiedzę księgową oraz doświadczenie w pracy z klientami i księgowymi, w pracach nad rozwojem produktu. Dbam o to aby aplikacja inFakt była zgodna z przepisami podatkowymi oraz odpowiadała na potrzeby zgłaszane przez użytkowników.

Iwona
Product Manager

Jessika
Product Designer

Joanna
Product Designer

Wierzymy, że prowadzenie finansów mikro i małych firm może być proste i przyjemne, zarówno dla przedsiębiorców, jak i księgowych

Nasze rozwiązania usprawniają prowadzenie własnego biznesu. Łączymy kompetencje developerskie (Ruby, DevOps, AI) i zespołu biznesowego (managerowie, analitycy i projektanci). Cenimy ludzi, którzy rozwijając produkt, chcą sami się rozwijać.

Odpowiadam za strategiczne decyzje dotyczące rozwiązań technologicznych wdrażanych w inFakcie. Dbam, by użytkownicy mogli łatwo korzystać z naszego oprogramowania dziś i w przyszłości. Jeśli interesują Cię długofalowe cele bieżącej pracy, możesz liczyć na ciekawą dyskusję.

Sebastian
CTO

Dbam o to, aby inFakt.pl miał 10^2% uptime, a wdrażanie nowych wersji oprogramowania było jak najbardziej zautomatyzowane i transparentne dla użytkowników. W wolnych chwilach wyszukuję podatności w aplikacjach internetowych. Interesuję się też księgowością i prawem.

Hubert
TechLead

Sprawdzam po innych, czyli zajmuję się Code Review, a także dbam o bezpieczne migrowanie obecnej infrastruktury i jej automatyzację. Bezbłędne działanie inFaktu to mój cel nadrzędny.

Adrian
TechLead

Rozwijam aplikację oraz mikroserwisy z nią powiązane. Odpowiadam za utrzymanie jakości dotychczasowego oprogramowania i support wdrożonych funkcjonalności. Staram się dzielić swoją wiedzą w firmie i poza nią. Prywatnie uwielbiam kawę, książki, mojego psa i rower.

Alicja
TechLead

Od wielu lat odpowiadam za rozwijanie aplikacji inFakt. Nowym osobom w zespole staram się przekazać wszystkie wartościowe rzeczy, których sam się wcześniej nauczyłem. Pomagam we włączeniu się w sposób pracy, który wypracowaliśmy przez lata.

Marcin
TechLead

Dzięki mojej czujności każdego dnia tysiące użytkowników korzysta bezproblemowo z inFaktu. Odpowiadam za utrzymanie i rozwój naszej flagowej aplikacji. Pomagam też w projektowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności. Po pracy lubię gotować i jeździć na rowerze.

Radek
TechLead

Ruby to moja technologia z wyboru. Pogłębiam jej znajomość rozwijając na co dzień aplikację inFakt. W chwilach wolnych poszerzam wiedzę na temat Crystala i Reacta oraz ulepszam jedynie słuszną konfigurację Vima. Chętnie pomogę w pierwszych krokach w świecie Vima.

Adam
TechLead

Piotr
Backend Developer

Damian
Backend Developer

Szymon
Junior DevOps

Szymon
Backend Developer

Krzysztof
Quality Assurance Engineer

Grzegorz
DevOps

Moją specjalizacją jest automatyczne rozczytywanie danych. Nowe technologie to coś, co mnie pociąga od zawsze. Wierzę w ich potencjał w upraszczaniu tego, co dziś wydaje nam się zbyt skomplikowane. Lubię rozwiązywać trudne problemy, a po pracy… zazwyczaj pracuję.

Dariusz
Backend Developer

W inFakcie rozwijam aplikacje w technologii Ruby on Rails i staram się rozwijać również siebie, aby robić to coraz lepiej. Prywatnie moje pasje to sport, filmy Quentina Tarantino i rozwiązywanie zagadek logicznych.

Edyta
Backend Developer

W codziennej pracy cenię sobie bycie konsekwentnym. Przywiązuję uwagę do szczegółów, aby zachować najwyższą jakość kodu. Poza pracą interesuję się motocyklami. Wolny czas spędzam grając na konsoli, pc, lub w gry planszowe. Nie odmówię także gry w koszykówkę.

Mateusz
Backend Developer

Jestem odpowiedzialny za działanie i rozwój aplikacji Arbitrue. Wnikam coraz głębiej w elegancki świat Ruby on Rails. Z reguły jestem słuchaczem, ale często wystawiam na próbę pomysły innych developerów. Poza programowaniem jestem na bieżąco z nowościami w motoryzacji.

Konrad
Backend Developer

Ruby on Rails to technologia, której używam do rozwoju aplikacji InFakt. Jestem odpowiedzialna za wdrażanie nowych funkcjonalności oraz wspieram i rozwijam dotychczasowe. Kiedy nie programuję można mnie spotkać na rowerze, rolkach albo z frisbee.

Agnieszka
Backend Developer

Testuję nowe wdrożenia i wspólnie z deweloperami podnoszę jakość oprogramowania z wybitnej na wyższą. Zajmuję się wsparciem dla aplikacji inFakt pod kątem technicznym i księgowym. Pomagam deweloperom odnaleźć się wśród meandrów księgowości.

Grzegorz
Quality Assurance Engineer

Odpowiadam za część frontendową. Stanowię pomost pomiędzy projektowaniem, a warstwą backend w aplikacjach. Śledzę na bieżąco, co dzieje się w branży IT i dzielę się wiedzą, jeśli tylko mam taką możliwość. W wolnych chwilach chętnie czytam, oglądam filmy albo podróżuję.

Adam
Front-end Developer

Barbara
QA Engineer

Kamil
Junior Backend Developer

Sebastian
React Developer

Agnieszka
FrontEnd Developer

Łukasz
FrontEnd Developer

Kamil
DevOps

Piotr
Junior Backend Developer

Krystian
QA Engineer

Piotr
DevOps

Piotr
iOS Developer

Jacek
Android Developer

Piotr
Android Developer

Maciej
iOS Developer

Mateusz
Quality Assurance Engineer

Damian
Quality Assurance Engineer

Marcin
Backend Developer

Słuchamy, analizujemy i wspólnie z klientem dobieramy najlepszą formę księgowości

Pozyskujemy partnerów strategicznych do aplikacji oraz wspieramy proces zamawiania usługi księgowości przez przedsiębiorców. Ze względu na charakterystykę sprzedawanej usługi nasza praca często zahacza o produkt, kwestie prawne oraz wsparcie klienta z czego czerpiemy dużo energii do działania.

Tworzę dobre warunki do współpracy inFaktu z księgowymi z całej Polski. Dbam o ich satysfakcję. Opracowuję modele współpracy. Jestem społecznym typem osoby, więc po pracy lubię spotkania ze znajomymi, ale czasem gram też na konsoli lub zanurzam się w świat seriali.

Adam
Chief Revenue Officer

Dbam o przyjazną atmosferę w zespole, dzięki której możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i z sukcesem realizować ustalone cele. Po intensywnym dniu łapię oddech wchodząc na matę, gdzie dzięki praktyce jogi wyciszam umysł i relaksuję ciało.

Marzena
Manager Działu Sprzedaży

Codzienna praca w sprzedaży nauczyła mnie przede wszystkim pokory, bo kontakt z Klientem nie zawsze jest prosty. Ale wiem, że dzięki odpowiedniemu podejściu zawsze mogę wyjść z “trudnej” sytuacji i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. W wolnych chwilach lubię odpocząć czytając dobry kryminał.

Agnieszka
Specjalista ds. sprzedaży B2B

Dotychczasowa kariera w roli Sprzedawcy nauczyła mnie wysłuchać i zrozumieć potrzeby innych, aby spełnić ich oczekiwania. Prywatnie w wolnych chwilach gram w squasha oraz często wraz z przyjaciółmi zasiadam do wspólnych planszowych rywalizacji.

Joanna
Młodszy specjalista ds. sprzedaży B2B

Dzięki pracy w dziale sprzedaży mam szansę na rozwój. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, przez co poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności. W wolnych chwilach lubię oczyścić umysł przez sport, a także zatopić się w lekturze.

Karolina
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Dawid
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży B2B