Ta strona używa plików cookie Więcej o sposobie korzystania z nich przeczytasz w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich stosowanie, możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Dobrzy ludzie tworzą
dobre rozwiązania

Lubimy ułatwiać przedsiębiorcom prowadzenie biznesu. Jesteśmy dobrzy
w tym co robimy i mamy z tego satysfakcję. Poznaj nasz team.

Mamy oczy i uszy otwarte na potrzeby przedsiębiorców i księgowych

Opracowujemy przydatną im wiedzę w sposób przystępny. Inspirujemy do założenia własnej działalności i korzystania z inFaktu. Atuty naszego zespołu to znajomość bieżących zmian związanych z przedsiębiorczością i prawem podatkowym, samodzielne prowadzenie działań marketingowych oraz interdyscyplinarność.

Łączę w całość wszystkie magiczne skróty takie jakie SEO, SEM, PR, SM czy ROI po to, aby marketing inFaktu działał na pełnych obrotach. Kierując zespołem marketingu dbam o fokus i optymalne warunki realizacji celów biznesowych.

Piotr
Head of Marketing
Alicja

Odpowiadam za kampanie digitalowe i performance naszych działań. Szczególnie interesuje mnie punkt styku automatycznych rozwiązań marketingowych z wiedzą i doświadczeniem specjalisty.

Alicja
Performance Marketing Manager
Maciej

Projektuję wizualną warstwę niemal wszystkiego, co użytkownik inFaktu może zobaczyć: aplikację webową, mobilną oraz serwisy. Zdarza mi się tworzyć również reklamy a nawet pisać teksty i nagrywać oraz montować filmy. Lubię nowe wyzwania. Chętnie dzielę się doświadczeniem.

Maciej
UX/UI designer
Elżbieta

Elżbieta
Digital Analyst
Wlodek

Zarażam uśmiechem w programie Lekko Stronniczy. Prowadziłem własny kanał na YouTube, wydałem książkę o tym jak żyć, a teraz jestem odpowiedzialny za produkcje wideo w inFakt. Lubię siedzieć na komputerze, patrzeć jak moja córka tańczy i śpiewa i denerwować moją żonę.

Włodek
Video Manager
Szymon

Kreuję komunikację, koordynuję działania PRowe i zarządzam redakcją inFaktowego bloga. Żaden RTM nie umknie mojej uwadze. Dbam, by język, którym komunikujemy się z naszymi klientami był prosty, precyzyjny i zrozumiały. Jestem dziennikarzem.

Szymon
Senior Communication Specialist

Dbamy o kulturę współpracy,
przejrzystą organizację i otwartość

Znamy perspektywę każdego z działów. Rekrutujemy, pomagamy odnaleźć się w nowej pracy i rozwijać swoje umiejętności. W realizacji naszych zadań niezbędne jest wyczulenie na potrzeby innych, inicjatywa, dobra organizacja i umiejętność motywowania do pozytywnych zmian.

Marzena

Trzymam w ryzach finanse firmy, czuwam nad księgowością i zarządzam ryzykiem biznesowym, wspieram liderów w decyzjach, które mają wpływ na cash flow firmy. Prywatnie jestem zwolennikiem zdrowego trybu życia, miłośnikiem gór i dobrego audiobooka

Marzena
COO
Mateusz

Moje zadania obejmują wewnętrzną księgowość inFaktu oraz prowadzenie kadr i płac, zajmuję się także kontrolą wewnętrzną, automatyzacją i optymalizacją procesów księgowych. Chętnie wyjaśniam prawo pracy i przepisy podatkowe, znam też ciekawe miejsca na weekendowy wypad.

Mateusz
Head of Finance
Aleksandra

Aleksandra
Księgowy
Aneta

Aneta
Księgowy

Upraszczamy przedsiębiorcom wybór księgowego

Rozwijamy środowisko współpracy księgowych oraz klientów inFakt. Dbamy o wysoki poziom zadowolenia obu stron. W naszej pracy niezbędne są wysokie umiejętności komunikacyjne, znajomość specyfiki pracy księgowego i rozeznanie w oczekiwaniach różnych grup przedsiębiorców.

Adam

Tworzę dobre warunki do współpracy inFaktu z księgowymi z całej Polski. Dbam o ich satysfakcję. Opracowuję modele współpracy. Jestem społecznym typem osoby, więc po pracy lubię spotkania ze znajomymi, ale czasem gram też na konsoli lub zanurzam się w świat seriali.

Adam
Dyrektor Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego
Dominika

Dominika
Manager Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego
Natalia

Natalia
Manager Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Pomagamy znaleźć najprostsze wyjścia z trudnych sytuacji i wyjaśniamy to, co zawiłe

Odpowiadamy w krótkim czasie. Ułatwiamy pracę księgowym oraz przedsiębiorcom na co dzień. W naszej pracy konieczna jest znajomość przepisów i najnowszych interpretacji podatkowych oraz chęć pomagania innym.

Martyna

Organizuję pracę Działu Obsługi Klienta. Pomagam klientom w obsłudze aplikacji, by była dla nich jeszcze prostsza. Czas wolny spędzam najchętniej spacerując z psem po górskich szlakach, a moją pasją jest odkrywanie nowych smaków w kuchni.

Martyna
Manager działu obsługi przedsiębiorcy i księgowego
Dominika

Specjalizuję się w udzielaniu pomocy księgowym i klientom w zakresie księgowości KPiR oraz ryczałtu. Piszę artykuły dla przedsiębiorców, rozwijam naszą bazę wiedzy dostępną online, pełnię rolę eksperta ds. księgowości. Pomagam ludziom z firmy zrozumieć wyzwania stojące przed księgowymi.

Wioleta
Specjalista ds. Księgowości
Adrianna

Staram sięw sposób zrozumiały i prosty odpowiadać użytkownikom inFakt na ich pytania. W wolnym czasie wracam w rodzinne strony, gdzie spotykam się z przyjaciółmi. Jestem fanką hokejana lodzie, a w szczególności polskiej hokej ligi.

Adrianna
Specjalista ds. Księgowości
Jakub

Moje zadania polegają głównie na objaśnianiu klientom w sposób najbardziej przystępny kwestii związanych z naszymi usługami. Prywatnie jestem miłośnikiem muzyki szczególnie tej "gitarowej" oraz od wielu lat kolekcjonuję płyty, również winylowe. Nie pogardzę także dobrym filmem czy serialem.

Jakub
Specjalista ds. Księgowości

Ułatwiam życie użytkownikom inFaktu. Informuję nowych użytkowników o możliwościach, które otwierają przed nimi produkty i usługi naszej firmy. Ważne jest dla mnie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, wspólne analizowanie trudnych przypadków.

Radosław
Mobilny Specjalista ds. Księgowości
Aneta

Zajmuję się obsługą klientów inFakt oraz rozliczaniem projektów inwestycyjnych. Czas po pracy spędzam z rodziną i znajomymi, a wolne chwile poświęcam na aktywność fizyczną.

Aneta
Mobilny Specjalista ds. Księgowości

Naszym celem jest aby produkt był intuicyjny oraz łatwy w użyciu dla naszych użytkowników

Wszelkie, często trudne w zrozumieniu, zmiany księgowe wprowadzamy w aplikacji tak, aby nie budziło wątpliwości, w jaki sposób z nich korzystać. Jako zespół, posiadamy różne umiejętności, które znakomicie uzupełniają się w codziennej pracy.

Małgorzata

W inFakt przez wiele lat pracowałam w Dziale Obsługi Klienta. W Dziale Produkt staram się wykorzystywać zdobyte wcześniej doświadczenie. Analizuję pomysły dotyczące usprawnień lub nowych funkcjonalności, które przesyłają do nas klienci.

Małgorzata
Product Owner
Paweł

Dbam o to, aby wizja rozwoju produktu była dobrze rozumiana i realizowana zgodnie z potrzebami naszych klientów. Jestem pasjonatem pozyskiwania i analizowania danych produktowych. W czasie wolnym można mnie spotkać na żaglach, rowerze lub na działce.

Paweł
Product Owner
Iwona

Wykorzystuję swoją wiedzę księgową oraz doświadczenie w pracy z klientami i księgowymi, w pracach nad rozwojem produktu. Dbam o to aby aplikacja inFakt była zgodna z przepisami podatkowymi oraz odpowiadała na potrzeby zgłaszane przez użytkowników.

Iwona
Product Owner

Wierzymy, że prowadzenie finansów mikro i małych firm może być proste i przyjemne, zarówno dla przedsiębiorców, jak i księgowych

Nasze rozwiązania usprawniają prowadzenie własnego biznesu. Łączymy kompetencje developerskie (Ruby, DevOps, AI) i zespołu biznesowego (managerowie, analitycy i projektanci). Cenimy ludzi, którzy rozwijając produkt, chcą sami się rozwijać.

Sebastian

Odpowiadam za strategiczne decyzje dotyczące rozwiązań technologicznych wdrażanych w inFakcie. Dbam, by użytkownicy mogli łatwo korzystać z naszego oprogramowania dziś i w przyszłości. Jeśli interesują Cię długofalowe cele bieżącej pracy, możesz liczyć na ciekawą dyskusję.

Sebastian
CTO
Marcin

Od wielu lat odpowiadam za rozwijanie aplikacji inFakt. Nowym osobom w zespole staram się przekazać wszystkie wartościowe rzeczy, których sam się wcześniej nauczyłem. Pomagam we włączeniu się w sposób pracy, który wypracowaliśmy przez lata.

Marcin
TechLead
Alicja

Rozwijam aplikację oraz mikroserwisy z nią powiązane. Odpowiadam za utrzymanie jakości dotychczasowego oprogramowania i support wdrożonych funkcjonalności. Staram się dzielić swoją wiedzą w firmie i poza nią. Prywatnie uwielbiam kawę, książki, mojego psa i rower.

Alicja
TechLead
Adrian

Sprawdzam po innych, czyli zajmuję się Code Review, a także dbam o bezpieczne migrowanie obecnej infrastruktury i jej automatyzację. Bezbłędne działanie inFaktu to mój cel nadrzędny. Mam wrodzone zamiłowanie do porządku i wokół mnie wszystko musi działać jak należy, o każdej porze.

Adrian
TechLead
Adam

Ruby to moja technologia z wyboru. Pogłębiam jej znajomość rozwijając na co dzień aplikację inFakt. W chwilach wolnych poszerzam wiedzę na temat Crystala i Reacta oraz ulepszam jedynie słuszną konfigurację Vima. Chętnie pomogę w pierwszych krokach w świecie Vima.

Adam
Backend Developer
Szymon

Szymon
Backend Developer
Mateusz

W codziennej pracy cenię sobie bycie konsekwentnym. Przywiązuję uwagę do szczegółów, aby zachować najwyższą jakość kodu. Poza pracą interesuję się motocyklami. Wolny czas spędzam grając na konsoli, pc, lub w gry planszowe. Nie odmówię także gry w koszykówkę.

Mateusz
Backend Developer
Edyta

W inFakcie rozwijam aplikacje w technologii Ruby on Rails i staram się rozwijać również siebie, aby robić to coraz lepiej. Prywatnie moje pasje to sport, filmy Quentina Tarantino i rozwiązywanie zagadek logicznych.

Edyta
Backend Developer
Agnieszka

Ruby on Rails to technologia, której używam do rozwoju aplikacji InFakt. Jestem odpowiedzialna za wdrażanie nowych funkcjonalności oraz wspieram i rozwijam dotychczasowe. Kiedy nie programuję można mnie spotkać na rowerze, rolkach albo z frisbee.

Agnieszka
Backend Developer
Dariusz

Moją specjalizacją jest automatyczne rozczytywanie danych. Nowe technologie to coś, co mnie pociąga od zawsze. Wierzę w ich potencjał w upraszczaniu tego, co dziś wydaje nam się zbyt skomplikowane. Lubię rozwiązywać trudne problemy, a po pracy… zazwyczaj pracuję.

Dariusz
Backend Developer
Konrad

Jestem odpowiedzialny za działanie i rozwój aplikacji Arbitrue. Wnikam coraz głębiej w elegancki świat Ruby on Rails. Z reguły jestem słuchaczem, ale często wystawiam na próbę pomysły innych developerów. Poza programowaniem jestem na bieżąco z nowościami w motoryzacji.

Konrad
Backend Developer
Piotr

Większość czasu w pracy spędzam na programowaniu w Ruby oraz na rozwijaniu i planowaniu aplikacji Arbitrue, przeznaczonej na rynek międzynarodowy. Staram się, żeby praca wszystkich członków zespołu była efektywna i przyjemna. Motywuję do sportu i… przygód!

Piotr
Backend Developer
Grzegorz

Testuję nowe wdrożenia i wspólnie z deweloperami podnoszę jakość oprogramowania z wybitnej na wyższą. Zajmuję się wsparciem dla aplikacji inFakt pod kątem technicznym i księgowym. Pomagam deweloperom odnaleźć się wśród meandrów księgowości.

Grzegorz
Quality Assurance Engineer
Dawid

Dbam o stabilność i szybkość działania aplikacji. Zajmuję się administracją systemów, utrzymaniem i rozwojem architektury oraz pomagam deweloperom we wdrażaniu nowych rozwiązań. Poza pracą chętnie spędzam czas przy stole z planszówkami, wędrując po górach albo na próbach chóru.

Dawid
DevOps
Radosław

Dzięki mojej czujności każdego dnia tysiące użytkowników korzysta bezproblemowo z inFaktu. Odpowiadam za utrzymanie i rozwój naszej flagowej aplikacji. Pomagam też w projektowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności. Po pracy lubię gotować i jeździć na rowerze.

Radek
DevOps
Hubert

Dbam o to, aby inFakt.pl miał 10^2% uptime, a wdrażanie nowych wersji oprogramowania było jak najbardziej zautomatyzowane i transparentne dla użytkowników. W wolnych chwilach wyszukuję podatności w aplikacjach internetowych. Interesuję się też księgowością i prawem.

Hubert
DevOps
Adam

Odpowiadam za część frontendową. Stanowię pomost pomiędzy projektowaniem, a warstwą backend w aplikacjach. Śledzę na bieżąco, co dzieje się w branży IT i dzielę się wiedzą, jeśli tylko mam taką możliwość. W wolnych chwilach chętnie czytam, oglądam filmy albo podróżuję.

Adam
Front-end Developer
Pozyskujemy partnerów strategicznych do aplikacji oraz wspieramy proces zamawiania usługi księgowości przez przedsiębiorców Ze względu na charakterystykę sprzedawanej usługi nasza praca często zahacza o produkt, kwestie prawne oraz wsparcie klienta z czego czerpiemy dużo energii do działania.
Marzena

Marzena
Lider Działu Sprzedaży B2B
Magda

W inFakcie zajmuję się tym, aby właściciele spółek z o.o. mogli skupić się na swojej działalności, a księgowość przekazali księgowym z inFaktu. Prywatnie interesuję się piłką nożną, a najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest dla mnie aktywny wypoczynek z przyjaciółmi.

Magdalena
Specjalista ds. sprzedaży B2B
Agnieszka

Codzienna praca w sprzedaży nauczyła mnie przede wszystkim pokory, bo kontakt z Klientem nie zawsze jest prosty. Ale wiem, że dzięki odpowiedniemu podejściu zawsze mogę wyjść z “trudnej” sytuacji i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. W wolnych chwilach lubię odpocząć czytając dobry kryminał.

Agnieszka
Specjalista ds. sprzedaży B2B