Zdjęcia kosztów – sprawdź nowe możliwości na urządzenia z iOS!


13 września 2015 2 min. czytania

Możliwość wysyłania kosztów w postaci zdjęć do swojej księgowej to jedna z najciekawszych funkcji aplikacji mobilnej inFakt. Wprowadzona niedawno aktualizacja wersji na iOS dodatkowo usprawniła tę opcję. W jaki sposób? Sprawdźcie!

Zdjęcie faktury – błyskawiczne dodawanie kosztów

Wiemy, że dla Klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego jedną z ważniejszych funkcji w aplikacji mobilnej jest dodawanie nowych kosztów poprzez robienie zdjęcia faktur. Gotowe zdjęcie, przesłane bezpośrednio do dedykowanej księgowej, zwalnia przedsiębiorce z przywożenia do biura księgowego faktur i rachunków zbieranych w ciągu miesiąca – wszystko odbywa się za pośrednictwem aplikacji, sprawnie i szybko!

duze-iPhone (1)

Udoskonalona funkcja robienia zdjęć

Jak dodać koszt za pomocą aplikacji? Wystarczy uruchomić aplikację na iPhonie lub iPadzie i skorzystać z funkcji „Dodaj koszt”. Następnie skierować aparat na fakturę kosztową, wykonać zdjęcie i… gotowe! Zdjęcie przesyłamy bezpośrednio do księgowej, która dopisze koszt do konto klienta w aplikacji inFakt.

Wprowadzona niedawno najnowsza wersja aplikacji inFakt na system operacyjny iOS, dodatkowo udoskonaliła możliwości robienia zdjęć kosztów. Teraz możliwe jest również:

  • korygowanie dodanych zdjęć – precyzyjny CROP dokładnie wykrywa rogi dokumentu i pozwala na odpowiednie kadrowanie zdjęcia,
  • korekcja kolorów – aplikacja pozwala na dostosowanie koloru zdjęcia, zapisując je w kolorze lub czarno-białe.

Dodawanie kosztów – przetestuj aplikację

Chcesz sprawdzić, jak działa dodawanie kosztów w aplikacji inFakt na iOS? Skorzystaj z 60 dni testów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Poberz aplikację z iTunes i korzystaj z opcji dodawania kosztów za pomocą zdjęć!

Pobierz aplikację mobilną i przetestuj!

  • Wystawiaj faktury – gdziekolwiek i kiedykolwiek
  • Sprawdzaj kwoty przychodów i kosztów
  • Sprawdzaj kwoty podatków i składek ZUS

Pobierz z iTunes

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu