Wypłaciliśmy już 485 687 PLN naszym Klientom! Polecaj inFakt i zarabiaj!


19 lutego 2020 3 min. czytania

Piotr otrzymał już 1572 zł od inFaktu, a Iwona miesięcznie zyskuje 712 zł. Ty też dołącz do Programu Ambasador – polecaj inFakt znajomym i otrzymuj pieniądze każdego miesiąca!

Jak działa program Ambasador?

To proste: jeśli jesteś zadowolony z usług inFaktu, poleć nas swojemu znajomemu. Prześlij mu unikalny link z Twojego konta w aplikacji, aby mógł z niego dokonać zakupu usługi inFaktu. Kiedy tylko Twój znajomy będzie dokonywał opłaty – Ty będziesz otrzymywać pieniądze. Czyli jeśli nasz nowy Klient opłaca usługę co miesiąc – wypłacamy Ci nagrodę co miesiąc. Oczywiście Twój znajomy również otrzyma benefit – 10% rabatu na pierwszą płatność za usługę. Bo najlepsze rozwiązania to te z korzyścią dla obu stron.

Kto może wziąć udział?

Polecać może każdy Przedsiębiorca korzystający z usług inFaktu. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem – załóż konto tutaj. Osoba, której polecasz inFakt, musi dokonać rejestracji dopiero z Twojego linku. 

skarbonki, oszczędności, piniądze

Ile pieniędzy można otrzymać za polecenie?

Polecając, stajesz się naszym Ambasadorem i za skuteczne polecenie usługi inFaktu otrzymujesz wieczną prowizję. Zawsze kiedy polecony przez Ciebie Klient dokona płatności, Tobie nalicza się prowizja.

  • Za zakupiony abonament Programu do Fakturowania otrzymujesz 66 PLN netto.
  • Za zakupiony abonament Programu do Księgowości otrzymujesz 144 PLN netto.
  • W przypadku promocyjnego abonamentu Programu do Księgowości, za pierwszy rok prowizja dla Ambasadora wynosi 72 PLN netto.

Programy dostępne są w rocznych abonamentach, więc otrzymujesz prowizję za każde przedłużenie programu.

  • W przypadku usługi Biura Rachunkowego – księgowość z Księgowym inFaktu, docelowo otrzymasz 10% wartości netto zakupionej usługi.

Abonament usługi Biura Rachunkowego opłacany jest w okresach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub rocznych. Jako Ambasador otrzymujesz prowizję za każdy opłacony miesiąc.

Jak polecać? 

  1. W aplikacji nad przyciskiem “Wyloguj” znajdziesz opcję “Polecaj inFakt i zarabiaj”. Kliknij w nią lub przenieś się stąd 
  2. Zgłoś chęć udziału i ustaw swój unikalny link do poleceń. Prześlij go znajomemu.
  3. Kiedy znajomy dokona zakupu, Ty otrzymasz pieniądze, a on 10% rabatu.

Ważne jest, aby osoba, której polecasz usługi inFaktu zarejestrowała się z Twojego dedykowanego linku, wówczas zostanie zakwalifikowana do grona poleconych. Środki zostaną wypłacone za każdym razem, kiedy opłaci wybraną usługę.

Możesz kontrolować swoje polecenia w zakładce “Polecaj inFakt i Zarabiaj” → Lista poleconych

Jak wypłacić środki za polecenia?

Możesz wypłacić środki zgromadzone na swoim koncie w każdym momencie. Przejdź do zakładki Twoje saldo i wybierz opcję “Wypłać pieniądze”.

Potwierdź rachunek bankowy, na który mają zostać przelane środki. Kiedy klikniesz przycisk “Wystaw i wyślij fakturę”, automatycznie z Twojego konta zostanie wygenerowana faktura i wysłana do inFaktu. Otrzymasz pieniądze najpóźniej do 5 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wystawiona zostanie faktura. 

Polecanie inFaktu może stać się Twoim sposobem na cykliczny przypływ środków. Ty będziesz otrzymywać pieniądze, a Twoi znajomi odkryją wygodną i zaufaną księgowość inFaktu! Zacznij polecać i zarabiać już dziś!

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu