Wygraj T-shirt Księgomościa. Rusza konkurs na Facebooku!


26 czerwca 2012 1 min. czytania

Zaprzyjaźniony z inFaktem Księgomość rozdaje koszulki na Facebooku. T-shirt z wizerunkiem anioła księgowości można zgarnąć w każdy poniedziałek. Trzeba jednak popisać się wiedzą i refleksem. Spróbujecie?

Kim jest Księgomość?

Ten schludny jegomość w nienagannych okularach, przyodziany w gustowny niebieski garniak, biały T-shirt z logo inFaktu i złoty krawat, jest tak naprawdę… aniołem! Tak jest – to anioł księgowości, zesłany, na Ziemię Facebooka, aby tłumaczyć i objaśniać księgowość. Dlaczego trafił właśnie do Polski? Cóż, zdaje się, że w niebiosach biorą pod uwagę niełatwe życie polskich przedsiębiorców…

A tak Księgomość pisze o sobie:

Jestem Księgomość. Anioł księgowości online. Zostałem przysłany, aby radzić, pomagać i wspierać obecnych oraz przyszłych użytkowników aplikacji do księgowości online inFakt.pl. Słuchajcie Księgomościa a księgowość online nie będzie miała przed Wami żadnych tajemnic!

Jak zgarnąć T-shirt Księgomościa?

To bardzo proste! Wystarczy w każdy poniedziałek o godz. 14 zajrzeć na Facebookowy profil Księgomościa. Dokładnie o tej godzinie Księgomość zwykł publikować proste pytanie związane z księgowością. Najszybsza prawidłowa odpowiedź przynosi jej autorowi świeżutką koszulkę z wizerunkiem anioła księgowości – Księgomościa. Nic prostszego!

Dlaczego warto „polubić” Księgomościa?

Polub Księgomościa już teraz, aby nie przegapić konkursu! To zresztą niejedyny powód. Księgomość ma także w zwyczaju przekazywać swoim znajomym porady księgowe, nowości inFaktowe oraz ciekawostki z branży. Masz pytanie? Zadaj je Księgomościowi, a na pewno udzieli Ci odpowiedzi.

Polub Księgomościa!