W inFakcie dane firm wypełniają się automatycznie


7 maja 2012 2 min. czytania

Główny Urząd Statystyczny to niezawodne i pewne źródło danych o polskich firmach. Aby jeszcze bardziej ułatwić wystawianie faktur i prowadzenie księgowości zintegrowaliśmy inFakt z rejestrem firm GUS. Wystarczy podać NIP, a reszta danych firmy uzupełni się sama.

W Wasze ręce oddajemy szybką i niezawodną wyszukiwarkę danych firmowych, która wymaga tylko znajomości NIP-u.

Jak to działa?

Z wyszukiwarki danych firmowych skorzystasz za każdym razem kiedy:

Zwróć uwagę!

W inFakt.pl nie ma obaw o błędne dane firmowe na fakturze. Podajesz NIP, wpisujesz kod z obrazka i dane uzupełniają się automatycznie!

Osoby, które wystawiają dużo faktur i dodają dużo kosztów na pewno znają już tę funkcję. Pozostałe – zapraszamy do przetestowania.

Wystarczy podać NIP firmy i wpisać kod z obrazka. Pełna nazwa kontrahenta i kompletny adres potrzebne do wystawienia faktury lub dodania kosztu uzupełnią się same.

Z doświadczenia wiemy, że znalezienie bezbłędnych informacji o firmie bywa kłopotliwe, a konsekwencje błędnych danych mogą być dotkliwe finansowo. Dostęp do danych z GUS-u bezpośrednio w inFakt.pl chroni Cię przed popełnieniem błędu i przyspiesza wystawianie faktur.

Dlaczego rejestr GUS w inFakcie to bardzo przydatna funkcja?

Zapewne każdy kontrahent podaje dane firmowe lub udostępnia je na swojej stronie www. Ale wystarczy zmienić jedną cyfrę, aby NIP stał się nieprawidłowy. Tymczasem wyszukiwarka danych firm zintegrowana z rejestrem GUS pozwala w parę chwil zarówno sprawdzić poprawność NIP-u, jak i pobrać resztę danych kontrahenta. Szybko, niezawodnie i bezpiecznie.

Dołącz do 120 000 zadowolonych klientów inFakt!

Wypróbuj za darmo

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu