Nowość w aplikacji inFakt – faktury udostępniaj księgowemu


7 kwietnia 2017 3 min. czytania

Oprócz dostarczania Wam programu do faktur i księgowości prowadzimy także biuro rachunkowe. Dzięki temu zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest komunikacja między Przedsiębiorcą a Księgowym. Wiemy także, że rozwiązania online przyspieszają i ułatwiają pracę, są one przyszłością w zakresie księgowości. Już od dziś możesz udostępnić faktury swojemu księgowemu!

My chcemy dostarczać przyszłość już dziś. Szanując Wasz kontakt ze swoimi Księgowymi i ceniąc Wasz czas postanowiliśmy ułatwić Wam komunikację. Podaruj Księgowemu dostęp do swojej aplikacji inFakt!

scren art

Bazując na naszym doświadczeniu, a także na doświadczeniach naszych Księgowych, staramy się rozwijać aplikację nie tylko w kierunku funkcjonalności, ale także szeroko pojętej organizacji czasu i komunikacji. Do tej pory udostępniliśmy możliwość drukowania faktur, wysyłania ich e-mailem oraz eksport do pliku txt.

Dowiedzieliśmy się od Was także, jak dostarczacie dokumenty do biur księgowych, zarówno sprzedażowe, jak i kosztowe. Czasem jest to drukowanie faktur, przesyłanie ich mailem, a czasem dostarczanie ich osobiście do biura. Wiąże się to z poświęconym czasem, jak i realnym kosztem, np zakupu benzyny. Ponadto Urząd Skarbowy nie wymaga gromadzenia dokumentów w formie papierowej – mogą być one przechowywane w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby drukowania dokumentów i przewożenia ich do biur rachunkowych.

Zaproś księgowego do inFakt

 

Integracje z programami księgowymi

Wychodząc naprzeciw zmianom, chcemy aby Twój księgowy, mógł samodzielnie, w dowolnej chwili, zalogować się do aplikacji i pobrać wszystkie niezbędne dokumenty!

Księgowy nie musi wówczas przepisywać Twoich faktur przychodowych, może je w łatwy sposób eksportować do swojego programu. Mamy gotowe integracje do programów Insert oraz Optima, pracujemy też nad kolejnymi formatami.

Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas zarówno Twój, jak i Twojego Księgowego.

screen3

Dodaj e-mail swojego Księgowego do aplikacji inFakt. Dzięki temu będzie mógł pobrać dokumenty w formie elektronicznej oraz w razie potrzeby samodzielnie wydrukować je z systemu. Dzięki temu nie będziesz martwił się terminami dostarczenia dokumentów do zaksięgowania, a Twój Księgowy nie będzie od Ciebie uzależniony księgując dokumenty przychodowe. Pozwól znaleźć mu wiecej czasu na optymalizację swoich podatków, pozwól mu znaleźć czas dla Ciebie

Jak dodać swojego księgowego do aplikacji inFakt

Zaloguj się do aplikacji, wejdź w zakładkę Ustawienia- Twoje konto. Dodaj adres mailowy swojego Księgowego, a my wyślemy zaproszenie na jego maila. Po jego akceptacji Księgowy będzie miał dostęp do Twoich faktur przychodowych, a my Cię o tym poinformujemy. W każdym momencie możesz zmienić jednak zdanie. Dostęp możesz odpiąć jednym kliknięciem.

Instrukcja dodawania swojego księgowego do aplikacji inFakt

Jak działa integracja?

Księgowy otwierając zaproszenie, zostanie poproszony o ustanowienie własnego hasła. Dzięki temu będzie miał możliwość zalogowania się na swoje indywidualne konto. Tym samym nie musisz się martwić o swoje dane dostępowe. Księgowy będzie miał możliwość nie tylko pobierania faktur z Twojego konta, ale także w razie potrzeby skontrolowania poprawności wystawionych przez Ciebie dokumentów zarówno w szkicu, jak i tych archiwalnych.

screen6

Jeżeli masz pytania, to zawsze służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który dostępny jest dla Was od poniedziałku do soboty w godzinach 7-22.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu