Rok 2012 w InFakt – od strony zespołu pracowników


1 stycznia 2013 2 min. czytania

W 2012 roku InFakt mocno się rozbudował – zarówno w aspekcie technologicznym jak i w kontekście pracowników, których w tym roku powitaliśmy w firmie. Wszyscy na koniec roku robią podsumowania, zatem robimy i my! W odróżnieniu od merytorycznych postów na naszym blogu, tym razem nie będzie to kwestia kosztów, przychodów czy obrotu, lecz tego, jak rozwijaliśmy się pod kątem zespołu osób, które tworzą nowe oblicze księgowości.

  • ilość osób, które pracują dla InFakt, w ciągu 2012 roku zwiększyła się  o 266% (z 12 osób do 32);
  • uruchomiliśmy 3 zupełnie nowe stanowiska w firmie (Marketing Managera, HR Managera, User Experience Designer’a,);
  • przeprowadziliśmy kilka płatnych staży w obszarach księgowości, programowania, marketingu, front-endu. Naszych trzech stażystów zostało już pełnoprawnymi pracownikami InFakt, pięciu nadal się u nas uczy i rozwija swoje kompetencje;
  • dzięki wewnętrznym awansom, trzy osoby objęły stanowiska kierownicze;
  • byliśmy na kilku szkoleniach i konferencjach;
  • zepsuliśmy jedną mikrofalę i jeden ekspres (na szczęście – dla kawoszy – ekspres został zreanimowany, a mikrofalę kupiliśmy nową).

W 2012 roku zmieniliśmy też biuro na większe i skręciliśmy ponad 20 naszych wspaniałych, wygodnych foteli – by każdemu się miękko siedziało. Byliśmy na kilku firmowych imprezach, a czytelników, którzy chcą poznać nasze nieco mniej „księgową” twarz, zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z naszej firmowej Wigilii, która odbyła się 14 grudnia 2012r, które zamieszczamy poniżej.

 

Jednocześnie, wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom dziękujemy za cały ubiegły rok, życzymy samych sukcesów osobistych i zawodowych i tego, by praca w InFakt była dla nas wszystkich zawsze powodem do dumy i wielką inspiracją. A tych, którzy chcieliby razem z nami zmieniać oblicze księgowości zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy – w 2013 planujemy jeszcze bardziej intensywny rozwój – zarówno w zakresie nowych funkcjonalności i usprawnień dla naszych klientów jak i poszerzania zespołu ekspertów i specjalistów, którzy tworzą naszą firmę.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu