Przesyłanie kosztów księgowej – poznaj wszystkie możliwości!

Jednym z największych udogodnień w inFakcie jest możliwość przekazywania kosztów do swojej księgowej drogą elektroniczną. Poznajcie wszystkie sposoby na przesyłanie firmowych kosztów!

inFakt – nowoczesna księgowość

Przedsiębiorcy, którzy prowadzenie księgowości oddali w ręce biura rachunkowego, mają obowiązek dostarczania swoim księgowym faktur kosztowych, niezbędnych do prawidłowego prowadzenia firmowych rozliczeń.

Ponieważ w inFakcie łączymy korzystanie z usług realnych księgowych z możliwościami, jakie dają nowoczesne technologie, wprowadziliśmy kilka sposobów na przekazywanie dokumentów drogą elektroniczną.

Koszty dodane w aplikacji www

Pierwszym sposobem na przekazanie faktur kosztowych dedykowanej księgowej jest skorzystanie z aplikacji inFakt w przeglądarce internetowej.

Aby dodać koszt wystarczy kliknąć w symbol spinacza znajdujący się w prawym górnym rogu aplikacji, następnie wybrać okres, którego dotyczy dodawany koszt, a na koniec – wysłać na konto plik z fakturą. Tak dodany koszt trafia do księgowej, która może go wówczas rozliczyć.

Przesyłanie kosztów drogą mailową

Prostym sposobem na przekazanie faktury swojej księgowej jest wysłanie jej za pośrednictwem poczty e-mail. Klienci Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego mogą to zrobić korzystając z adresu e-mail, na który założone jest konto w aplikacji infakt.pl lub dodatkowych kont wprowadzonych w ustawieniach.

Koszty należy przesyłać wówczas na specjalnie utworzony do tego celu adres e-mail, zbudowany według schematu imię.nazwisko@infaktpliki.pl

Zdjęcia kosztów w aplikacji mobilnej

Innowacyjną metodą przesyłania kosztów do księgowej jest skorzystanie ze specjalnej funkcji w aplikacji mobilnej inFakt. Aby wprowadzić nową fakturę wystarczy kliknąć w „Dodaj koszt”, a następnie skierować uruchomiony aparat na dokument i zrobić zdjęcie. Zapisane zdjęcie trafia bezpośrednio do księgowej, która wprowadza koszt do rozliczań na koncie Klienta w aplikacji.

duze-iPhone (1)

Chcesz rozliczać koszty online w prosty sposób?

  • Przetestuj inFakt za darmo, poznaj zalety prostej księgowości online.
  • Wystaw bezbłędną e-fakturę w minutę przez stronę www lub aplikację na smartfon.
  • 6 dni w tygodniu możesz pytać o radę naszych specjalistów przez email lub telefonicznie.
  • Rozliczaj się samodzielnie lub inFakt ułatwi Ci wybór sprawdzonego księgowego.

Załóż testowe konto

Masz pytania do artykułu? Odpowiemy w komentarzu.