Przedsiębiorcy – dajcie się poznać!


12 września 2019 1 min. czytania

Na początku lipca informowaliśmy Was o nowej funkcjonalności, dzięki której nie musicie już czekać na pieniądze z wystawianych przez siebie faktur. Proponowane przez Fandla Faktoring Sp. z o.o. rozwiązanie przypadło Wam do gustu, z czego i my bardzo się cieszymy.

Jesteśmy także wdzięczni za każdy kontakt i przesłaną opinię, bo tylko dzięki temu możemy jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania i odpowiadać na realne potrzeby.

Zainspirowało nas to również do uruchomienia cyklu „Poznajmy się”. Chcielibyśmy poznać Was bliżej i dowiedzieć się: czym się zajmujecie, jaką drogę musieliście przejść, z czym się borykacie, jak sobie radzicie, jakie są Wasze największe sukcesy, a także w jakim stopniu pomaga Wam w tym wsparcie inFaktu i Fandli. W ramach podziękowania za udział w naszym cyklu otrzymasz od nas i od Fandla Faktoring możliwość zaprezentowania siebie i swojego biznesu na naszych stronach.

Wiemy, że część z Was spotyka się z pojęciem faktoringu po raz pierwszy dlatego, żebyście nie czuli się w żaden sposób pominięci, już niedługo przygotujemy z myślą o Was materiał, który w prosty i nie przytłaczający treścią sposób wyjaśni „jak to działa” i „z czym to się właściwie je”.

Już teraz uspokajamy/przypominamy. Wystarczy, że wystawiasz faktury z minimum 14 dniowym terminem płatności, na kwotę z przedziału 500 – 30 000 zł, a opcja finansowania z Fandla Faktoring pojawi się przy niej automatycznie.

Sprawdź i przekonaj się czy i Tobie przypadnie to do gustu. A może i Ty dasz się nam poznać?;) Piszcie na agnieszka.michalik@fandla.com

Przejdź do panelu inFakt
i wypróbuj faktoring z Fandla na jednej ze swoich faktur.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu