Startujemy z prostym, a ciekawym programem, który pozwala zaoszczędzić na kupnie usług inFaktu. Zaproś znajomego do inFaktu i namów do zakupu usługi. Oboje zgarniecie rabat 20%!

Usługa inFaktu za 0 zł? To możliwe!

Usługi inFaktu możesz polecać dowolną liczbę razy, a każda osoba, która wykupi usługę z Twojego polecenia sprawi, że na Twoje konto wpadnie 20% rabatu. Jak łatwo wyliczyć, wystarczy 5 osób, żeby mieć usługę inFaktu za 0 zł!

Na tym nie koniec – rabaty można gromadzić nadal. Gdy przekroczysz 100% rabatu, zniżki możesz zbierać nadal – wykorzystasz je przy kolejnych płatnościach. Po zalogowaniu na konto inFakt.pl, w zakładce dedykowanej programowi Bonus znajdziesz wszystkie efekty swoich starań – liczbę zaproszeń, liczbę rejestracji z Twojego polecenia i sumę zgromadzonych rabatów.

Jak polecić inFakt i zgarnąć zniżkę?

Program Bonus w inFakcie jest zautomatyzowany i opiera się na linkach polecających – unikalnych dla każdego użytkownika inFaktu. Oznacza to, że system od razu „wie”, że ktoś kliknął w Twój link, zarejestrował się w inFakcie i dokonał zakupu. Ta informacja trafi na Twoje konto automatycznie obniżając najbliższą kwotę do zapłaty.

Natomiast znajomy, który założył konto w inFakcie po kliknięciu w „Twój” link – z automatu dostanie 20-procentowy rabat na dowolną usługę, którą wybierze. Każdy zyska coś dla siebie :)

Gdzie znaleźć link polecający?

Informacje o programie Bonus i linki polecające znajdziecie wśród głównych zakładek programu, dostępnych po zalogowaniu do inFakt.pl. Pojawił się tam nowy odnośnik: Program Bonus.

Kliknij w tę zakładkę, aby poznać szczegóły promocji i jej regulamin oraz otrzymać własny, unikalny link do polecania inFaktu.

Dajemy kilka możliwości – możesz od razu wrzucić link na Facebooka, wysłać e-mailem do dowolnej osoby bez opuszczania inFaktu lub po prostu skopiować i przekazać wybranej osobie w dowolny sposób. Możesz także kliknąć w przycisk Poleć inFakt i przesłać link polecający do swoich klientów w inFakcie. Może ktoś się skusi?

Żeby ułatwić Wam polecanie inFaktu, proponujemy treść maila z poleceniem i krótki wpis na Facebooka, ale oczywiście nie trzeba z tych propozycji korzystać. Możecie wpisać coś samodzielnie i w dowolny sposób powiadomić o dostępności fajnej zniżki. Pamiętaj, że polecając komuś inFakt jednocześnie wręczasz mu 20% zniżki. Chyba nikt nie obrazi się na taki prezent;)

Kto może korzystać z programu Bonus?

Każdy! Wystarczy posiadać konto w inFakcie, może być darmowe. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w inFakcie, po prostu zarejestruj się.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać rabat?

Nic! Po prostu wybierz dowolną usługę, którą chcesz kupić. System sam przyzna Ci zgromadzony rabat na usługę, którą wskażesz i w ten sposób zapłacisz mniej.