Product Owner

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z branżą Interactive związany jest od 2004 roku. W inFakcie odpowiada za rozwój aplikacji www oraz aplikacji mobilnych. Pracował w kilku agencjach interaktywnych, realizując projekty na skalę światową. Prywatnie pasjonat nowych technologii, mobile oraz dronów.

Kontynuując proces odświeżania aplikacji inFakt, zmianom poddana została sekcja podglądu kosztów dla Klientów Programu do Księgowości oraz Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Nowy widok podglądu dostępny jest w sekcji koszty, KPiR i w rejestrze zakupów.

Łatwiejsze porównywanie dokumentów

Od teraz, jeśli do kosztu został dodany załącznik – można w bardzo łatwy sposób wyświetlić dwa dokumenty na jednym ekranie.

1

Widok dokumentu

2

Widok dokumentu oraz załącznika

3

Widok załącznika

Aby przełączać się między widokami, należy skorzystać z trzech przycisków dostępnych na środku ekranu, w jego górnej części.

Na podwójnym widoku, opcje zostały przeniesione obok przycisków do nawigacji.

4

Opcje związane z dokumentem

Możliwe jest również przełączanie się między poszczególnymi dokumentami (np. kosztami) za pomocą strzałek na klawiaturze lewo – prawo. To również mocno usprawnia proces nawigowania.

Podwójny widok, to przydatna funkcjonalność. W przypadku kiedy skan został rozczytany automatycznie (więcej na ten temat można znaleźć tutaj), to klienci Programu do Księgowości, mają możliwość wygodnego porównywania poprawności pozyskanych danych z załączonego zdjęcia.

A jak to wygląda w praktyce? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem:

Kolejne zmiany już wkrótce. Będziemy o nich informować na blogu.