Nowości w inFakcie. GTU na wydruku faktury i nowe role


4 listopada 2020 1 min. czytania

Nie zwalniamy tempa. Uważnie przyglądamy się rownież Waszym sugestiom i stale dodajemy nowe funkcje do aplikacji. Zobaczcie, co udało nam się wprowadzić w ostatnim czasie.

Kody GTU na wydruku faktury

Aby włączyć wyświetlanie kodów GTU na wydruku faktury, przejdź do Ustawień -> Faktury -> Ogólne -> Edytuj ustawienia ogólne -> Kliknij „Tak” przy pozycji „GTU na wydruku faktury”. Jeśli chcesz, możesz również włączyć wyświetlanie oznaczeń transakcji.

Ewidencja obrotu

Generuj raporty CSV o swojej ewidencji obrotów razem z kodami GTU i oznaczeniami transakcji.

Nowe role dla współpracowników

Włączamy więcej możliwości przypisania dostępu do konta. Zmieniliśmy również nazwy ról, aby ułatwić Wam wybór. Każda rola posiada krótki i przejrzysty opis dozwolonych i niedozwolonych operacji na koncie.

W każdej chwili możesz anulować wysłane zaproszenie do konta. Aby to zrobić, kliknij „Usuń” na liście zaproszonych osób.

Wysyłanie i opłacanie JPK_V7

Listopad jest pierwszym miesiącem wysyłki i opłacenia nowego pliku JPK. W inFakcie możesz już pobierać, wysyłać i opłacać JPK_V7 bezpośrednio z aplikacji.

Aktualizacja aplikacji iOS i Android

Poprawiliśmy stabilność aplikacji, usunęliśmy błędy i dodaliśmy pełną obsługę JPK_V7 wraz z kodami GTU i oznaczeniami transakcji.

Ulga na kasę fiskalną

Umożliwiliśmy poprawne rozliczenie ulgi na zakup kasy fiskalnej. Przedsiębiorcy mogą uzyskać zwrot w wysokości 90% ceny zakupu kasy, ale nie więcej niż 700 zł. Zobacz jak wprowadzić ulgę w aplikacji.