Nadchodzące zmiany w aplikacji: Przychody

Jak wiecie, praca nad aplikacją inFakt to niekończący się proces udoskonalania. Dbamy o to, by obsługa programu stawała się coraz prostsza, a wygląd aplikacji – przejrzysty i czytelny. Niedługo przedstawimy Wam kolejne zmiany dotyczące działu “Przychody”.

Nadchodzące zmiany

Niedawno informowaliśmy Was o wprowadzeniu nowego wyglądu szablonów wydruków w “Księgowości”. Teraz przyszła pora na kolejny dział. Prace nad przychodami zaowocują zmianami widoków w następujących sekcjach:

  • produkty
  • klienci
  • faktury.

Do każdej sekcji podchodzimy w sposób indywidualny, rozpatrując zmiany, które przełożą się na wygodne i intuicyjne korzystanie z aplikacji.

nowa-faktura-big

Produkty na dobry początek

Prace nad przychodami rozpoczynamy od sekcji produktów. Wprowadzane obecnie zmiany usprawnią proces dodawania, edycji oraz podglądu produktów. Podobne zmiany wprowadzone będą także w sekcji “Klienci”.

Faktury – ewolucja użyteczności

Jednym z głównych punktów planowanych zmian jest wprowadzenie nowego podglądu faktur. Zaproponowany wygląd będzie różnił się nieco od tego, do którego przyzwyczajeni są nasi Klienci. Wierzymy jednak, że nowe faktury będą wygodniejsze i bardziej funkcjonalne. Przed ich wprowadzeniem włączymy opcję testowania nowego wyglądu – dzięki temu użytkownicy będą mogli z wyprzedzeniem sprawdzić nadchodzące zmiany.

O zapowiadanych zmianach będziemy na bieżąco informować i stopniowo je wprowadzać. Jeśli macie jakieś sugestie, pytania lub wątpliwości – podzielcie się z nami w komentarzach.