Księgowość mobilna – poznaj korzyści aplikacji na Androida!

Coraz większa liczba Klientów inFakt korzysta z aplikacji nie tylko za pośrednictwem komputera, ale także urządzeń mobilnych. Nic dziwnego! Aplikacja mobile to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy często spotykają się z Klientami poza siedzibą firmy, a ich biznesowa codzienność nie ogranicza się jedynie do pracy w biurze. 

Fakturowanie – w każdym miejscu, o każdej porze

Jedną z głównych funkcji aplikacji jest możliwość wystawiania faktur. Można to zrobić dzięki prostemu formularzowi, którego wypełnienie zajmuje jedynie kilka chwil. Aby dodatkowo usprawnić wystawianie faktur w aplikacji wprowadziliśmy trzy mechanizmy:

  • automatyczne pobieranie danych firmowych według NIP,
  • funkcję „Wystaw podobną”,
  • możliwość wystawiania faktury zdefiniowanej.

Wystawioną fakturę można przesłać prosto z aplikacji na adres e-mail Klienta. Dodatkowo istnieje możliwość oznaczania faktur jako opłaconych, edytowania ich, a w razie potrzeby – usunięcia.

Fakturowanie na Androida

Mobilna księgowość – bądź na bieżąco!

Aplikacja na Androida to coś więcej niż tylko wystawianie faktur. W module dotyczącym księgowości, możliwe jest nie tylko sprawdzanie kwot podatku dochodowego i VAT, ale także oznaczanie, które z opłat zostały już dokonane.

Co więcej, w aplikacji dostępna jest funkcja dodawania kosztów w formie zdjęć. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do naszych wydatków, a Klienci Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego mogą szybko przekazać je swojej dedykowanej księgowej.

Informacje pod ręką – wszystkie dane w Twoim telefonie

Jedną z ważnych funkcji aplikacji jest możliwość wyszukiwania danych. Mowa tu zarówno o wyszukiwaniu kontrahentów, jak i kosztów, wystawionych faktur czy wprowadzonych do aplikacji produktów. Dzięki temu najważniejsze dane księgowe mamy zawsze pod ręką i możemy odnaleźć je w szybki, prosty sposób.

Mobilnie i wygodnie, czyli aplikacja na tablecie

Co ważne, aplikacja świetnie sprawdza się nie tylko na telefonie, ale także na tablecie! Po zalogowaniu użytkownicy widzą specjalnie skonstruowany dla tabletów ekran startowy. Wyróżnikiem wersji na tablet są „Porady Księgowej”. Funkcja pozwala księgowym inFaktu doradzać oraz sugerować jak optymalnie prowadzić księgowość. Wszystkie porady są dostosowywane do detali związanych z prowadzoną działalnością oraz typu posiadanego pakietu w inFakt.

Pobierz aplikację i poznaj zalety mobilnej księgowości!

Jeśli na bieżąco korzystasz z aplikacji inFakt dostępnej na stronie internetowej, warto sprawdzić również możliwości aplikacji mobilnej. Jej intuicyjna budowa i łatwość obsługi naprawdę mogą Cię zaskoczyć! Poniżej przedstawiamy krótki film instruktażowy, z którego dowiesz się, w jaki sposób pobrać aplikację w Google Play.

Masz pytania związane z funkcjonowaniem aplikacji mobile? Napisz w komentarzu lub skontaktuj się z nami – info@infakt.pl.