inFakt księgowymi stoi, czyli parę słów o naszym zespole

Na 9 czerwca przypada bardzo ważne dla nas święto – Dzień Księgowego! To idealna okazja żeby podziękować całej załodze księgowych za pracę, jaką wkładają w rozwój firmy oraz wsparcie, którym zawsze służą naszym Klientom.

InFakt to nie tylko aplikacja do fakturowania i księgowości online, to przede wszystkim… ludzie. W tym wspaniały zespół doświadczonych księgowych, którzy stanowią fundament naszej współpracy z Klientami naszego Biura Rachunkowego.

Wsparcie merytoryczne dla Klientów zapewnia nasz Dział Obsługi Klienta oraz Księgowi inFaktu.

Twoja-ksiegowa-w-inFakcie-511

Niezawodne wsparcie – osobista księgowa z inFaktu

Pierwszą grupę księgowych inFakt stanowią osoby współpracujące z inFaktem, które przeszły nasz proces rekrutacyjny i na co dzień prowadzą rozliczenia dla naszych Klientów. Co ważne, każdy przedsiębiorca, który korzysta z usług księgowych w inFakcie, ma do dyspozycji osobistą księgową lub księgowego, który odpowiada za jego rozliczenia i reprezentuje firmę przed fiskusem. Budowa programu do księgowości oraz aplikacja mobilna sprawiają, że kontakt z księgową jest łatwy, a wszelkie finansowe wątpliwości można  na bieżąco wyjaśniać.

Dodatkowo, dzięki możliwości wyszukiwania księgowego Klienci mogą dopasować księgowego i jego ofertę do potrzeb i możliwości swojej firmy.

Codzienna pomoc, czyli o pracy DOK

Głównym zadaniem Działu Obsługi Klienta (DOK) jest pomoc Klientom w bieżących tematach – zarówno tych ściśle związanych z księgowością i aktualnymi przepisami, jak również w sprawach dotyczących technicznej obsługi naszej aplikacji. W DOKu pracują księgowi, z którymi można skontaktować się codziennie przez siedem dni tygodnia w godzinach 7 – 22. Chcecie wiedzieć więcej? Przykładowo, w ubiegłym miesiącu przeprowadziliśmy ponad 1000 rozmów, aby pomóc naszym Klientom w kwestiach księgowych.

księgowa obsługa klienta

Dzień Księgowego to doskonały moment, żeby podziękować również naszym Klientom, którzy powierzyli swoje rozliczenia w ręce zespołu inFakt. Staramy się, aby oferowane usługi były funkcjonalne i ułatwiały codzienną pracę, a kontakt z księgowymi był sprawny i zapewniał przedsiębiorcy niezbędne wsparcie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu