Inspiracje i wymiana doświadczeń biznesowych – konferencja WARP 2014


7 maja 2014 2 min. czytania

Zapraszamy do udziału w konferencji WARP w Warszawie, na której wręczone zostaną Aulery. To spotkanie przedsiębiorców, które pozwoli na wymianę doświadczeń pomiędzy właścicielami firm z Polski i Niemiec. Wystąpienie będzie miał też Wiktor Sarota, prezes inFaktu. Specjalnie dla czytelników naszego bloga mamy sporą zniżkę na bilety!

Inspirujące historie biznesów z Polski i Niemiec

Konferencja WARP odbędzie się 14 maja 2014 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Muranów przy ul. Anielewicza 6 i będzie połączona z odbywającym się dzień wcześniej Forum Młodych Przedsiębiorców Młodzi Innowacyjni. Temat konferencji dotyczy wymiany doświadczeń pomiędzy firmami z Polski i Niemiec, a uczestnicy WARP będą mogli wybrać, w której spośród trzech równoległych ścieżek tematycznych chcą uczestniczyć.

„Nieustannie szukaj lepszych od siebie” – taki tytuł będzie nosiła prelekcja Wiktora Saroty na konferencji WARP 2014. Wiktor poruszał już podobny temat w ramach konferencji Aula przeszło 3 lata temu, w 2011 roku. Wystąpienie dotyczyło zwłaszcza inspiracji, które pomogły w prowadzeniu inFaktu w jego wczesnej fazie. Poprzednie wystąpienie można zobaczyć tutaj.

Tegoroczna prelekcja będzie kontynuacją opowieści o prowadzeniu i rozwijaniu inFaktu, którą Wiktor zaczął 3 lata temu. Poświęcona będzie zwłaszcza kolejnym osobom, które zaangażowały się w rozwój firmy. Te osoby uwierzyły, że warto rozwijać przydatne i praktyczne usługi, które ułatwiają życie polskim przedsiębiorcom.

Oprócz Wiktora Saroty, na konferencji będzie można spotkać i posłuchać wielu innych przedsiębiorców z Polski i zagranicy, zaangażowanych w różne, innowacyjne projekty. Pojawią się m.in. przedstawiciele Wunderlist, hub:raum, Dawanda, czy funduszu Point Nine Capital. Ponadto, W trakcie konferencji WARP zostaną wręczone Aulery. To nagroda Auli Polskiej, której laureatem w 2011 roku został inFakt.

Więcej o konferencji można dowiedzieć się na stronie http://warpconference.com/. Tam też można znaleźć więcej informacji na temat zakupu biletów na konferencję.

Specjalna zniżka dla czytelników bloga

Specjalnie dla czytelników bloga inFaktu mamy sporą zniżkę na bilety. Zamiast standardowej ceny 300 zł, zapłacicie aż o 100 zł mniej. Wystarczy, że podczas zakupu biletów podacie kod: 8ss1u2770w.

Zapraszamy do udziału!