Register modal

Szukasz krótkich i praktycznych porad księgowych dla przedsiębiorców? Chcesz na bieżąco odkrywać nowe funkcjonalności naszej aplikacji? Subskrybuj kanał inFakt na YouTube i korzystaj z praktycznych wskazówek, które ułatwią prowadzenie biznesu!

Porady księgowe na YouTube

Aby zaoszczędzić cenny czas przedsiębiorców, staramy się tworzyć praktyczne artykuły, które w jasny sposób wyjaśniają praktyczne aspekty księgowości. Kolejnym krokiem publikowanych treści było stworzenie kanału inFakt na YouTube. Wśród zamieszczonych filmów można znaleźć odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Jakie są sposoby na niższe podatki?
  • Co można wrzucić w koszty firmowe?
  • Czy czy samozatrudnienie jest lepsze od etatu? 
  • Jaki rodzaj umowy wybrać?

Na playliście inFakt TV znajdziecie aż 40 filmów z praktycznymi poradami dotyczącymi codziennych aspektów firmowej księgowości.

Subskrybuj inFakt TV na YouTube!

  • Seria prostych i szybkich porad dla przedsiębiorców
  • Każdy odcinek to krótka, konkretna porada
  • Oglądaj na bieżąco!

Subskrybuj

Aplikacja inFakt – bądź na bieżąco!

Nasz kanał na YouTube to również źródło bieżących informacji o aplikacji inFakt. Zamieszczone filmy prezentują najnowsze funkcjonalności programu w wersji online i pokazują korzyści, jakie daje korzystanie z fakturowania i księgowości internetowej. Playlista pokazująca usługi inFakt zawiera także screencasty pokazujące działanie mobilnych aplikacji inFakt.

Rachunek czy faktura – zobacz przykładowy film!

Chcesz sprawdzić jak prezentują się publikowane przez nas filmy poradnikowe? Zobacz film wyjaśniający zamiany, jakie od 2014 roku obowiązują przy dokumentowaniu uzyskanych przychodów. Dowiedź się, jaki dokument wystawiają teraz „nievatowcy” i o czym powinni pamiętać!

Potrzebujesz szybkich wideoporad, które w jasny sposób odpowiadają na niełatwe pytania księgowe? Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco!