Historia faktury – nowość w aplikacji inFakt


27 września 2016 1 min. czytania

Jeżeli nie jesteś pewien czemu faktura nie jest zaliczona do przychodów, lub też kontrahent mówi, że nie otrzymał faktury możesz w prosty i szybki sposób sprawdzić co działo się z dokumentem od powstania szkicu.

Kolejna nowość, która została wprowadzona do aplikacji inFakt to historia faktury, gdzie przedsiębiorca może podglądać wszystkie zdarzenia związane z dokumentem wystawionym w aplikacji inFakt. Rozwiązanie to dostępne jest dla wszystkich naszych Klientów.

Historia faktury, zobacz jakie to proste:

1. Wystaw i zapisz nową fakturę. W momencie gdy jest ona w szkicu możesz rozpocząć podglądanie jej historii, u dołu ekranu:

Podgląd faktury

2. Po wysłaniu faktury lub oznaczeniu jej jako zapłaconej, faktura jest uwzględniona w przychodach i te zdarzenia też możesz w historii podglądnąć, nie tracąc możliwości dalszego działania z fakturą. Jeżeli ją edytujesz, także to zdarzenie będzie w historii uwzględnione.

3. Jeżeli kontrahent nie zapłacił Ci za fakturę, możesz sprawdzić czy wysyłałeś mu przypomnienie o płatności.

4. Nie jesteś pewny, czy wysłałeś kontrahentowi podziękowanie za dokonanie płatności? To też będzie widoczne w historii, tym samym masz pełną kontrolę nad każdym dokumentem sprzedażowym.

Historia faktury

Funkcjonalność dotyczy dokumentów wystawionych po 21 września, w związku z czym zapraszamy do dalszego fakturowania, a w razie pytań do kontaktu przez cały tydzień w godzinach 7-22.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu