Fakturowanie w inFakcie – jak działa funkcja rabatu

Wraz z zakończeniem zmian w zakładce Przychody wdrożyliśmy wygodną i intuicyjną funkcję rabatu. Aby przybliżyć jej działanie przygotowaliśmy krótkie wideo.

Wystawianie faktur nigdy nie było tak proste

Kilka ostatnich miesięcy poświęciliśmy na zbieranie opinii użytkowników oraz wdrażanie udoskonaleń w zakładce Przychody w naszej aplikacji. Służy ona zarówno Klientom Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego, Klientom Programu do Fakturowania oraz Klientom Programu do Księgowości.

Wygodę i prostotę wystawiania faktur w inFakcie można także przetestować zupełnie za darmo, aby sprawdzić jakość usługi oraz wsparcia rzetelnych księgowych z Działu Obsługi Klienta inFakt.

Zapraszamy do poznania dokładnych informacji na temat wdrożonych zmian w aplikacji inFakt.

Jak działa funkcja rabatu w aplikacji inFakt – wideo

Możliwość włączania lub wyłączania rabatu dostępna jest bezpośrednio z poziomu tworzenia nowej faktury. Można to też zrobić w Ustawieniach – jeśli pole jest włączone, pozostanie zawsze widoczne podczas tworzenia nowych dokumentów. A zresztą – zobaczcie sami!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście podzielić się opinią – zapraszamy do kontaktu. Nasi księgowi są dostępni od poniedziałku do soboty od godz. 7 do 22.